Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> реферат безкоштовно: Митно-тарифне та нетарифне регулювання ЗЕД

Митно-тарифне та нетарифне регулювання ЗЕД / сторінка 6

Назва:
Митно-тарифне та нетарифне регулювання ЗЕД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,22 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 

Екологічний контроль. Даний вид контролю здійснюється Державною екологічною інспекцією Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки. Державна екологічна інспекція зобов'язана забезпечити здійснення екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон:
транспортних засобів, у тому числі літаків, суден, військових кораблів;
вантажів, які містять промислову сировину, відходи виробництва, хімічні сполуки, токсичні, хімічні, радіоактивні та інші небезпечні для навколишнього середовища і здоров'я людей речовини, засоби захисту рослин, стимулятори їх росту, добрива;
усіх видів риб, диких тварин і рослин, зоологічних, ботанічних, мінералогічних колекцій і мисливських трофеїв.
Згідно з нормативними документами визначено пропускні пункти, на яких здійснюється екологічний контроль. Крім цього, визначено фіксовані ставки зборів за виконання робіт, пов'язаних із наданням послуг під час здійснення екологічного контролю.
Виконуючи вимоги митних правил, суб'єкти ЗЕД несуть відповідальність за порушення цих правил. Дані дії можуть класифікуватись митними органами у двох напрямках:—
як контрабанда;—
як порушення митних правил.
Контрабанда — це переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем або приховування від митного контролю, учинене у великих розмірах особою або групою осіб, а також незаконне переміщення через кордон історичних і культурних цінностей, наркотичних засобів, отруйних, сильнодіючих, радіоактивних, вибухових речовин, зброї та боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї та боєприпасів до неї).
Порушення митних правил (далі — ПМП) — це протиправна (навмисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на встановлені митні правила, і за яку відповідальність передбачена статтями Митного кодексу України.
6. Основні митні документи.
Основним документом, який свідчить про походження товару, є сертифікат походження.
Сертифікат походження оформляють на експортні українські товари в інші країни, крім згаданих вище, або на товари, пільги на які відсутні.
Сертифікат приналежності товарів (послуг) до власного виробництва видається тільки підприємствам з іноземною кваліфікаційною інвестицією. Використовується цей сертифікат для вирішення внутрішніх питань з банком, митницею, податковою інспекцією. Даний сертифікат обов'язковий для підприємств з іноземним капіталом для отримання пільги при експорті товарів, що попали під режим ліцензування й квотування.
Усі перелічені вище сертифікати походження видаються Торгово-промисловою палатою України.
Основним документом, на базі якого здійснюється декларування вантажів, є вантажна митна декларація, оформлення якої є обов'язковою умовою допуску вантажів до процесу розмитнення.
ВМД використовується для декларування і митного оформлення товарів та інших предметів, які переміщують через митний кордон України. Вантажна митна декларація є уніфікованим документом, сформованим у відповідності до міжнародних стандартів аналогічних документів інших країн. Вона містить точні дані про мету переміщення через митний кордон товарів та інших предметів, про самі товари та інші предмети, про відправника, отримувача та декларанта вантажу, спосіб і порядок переміщення вантажів, умови поставки, спосіб розрахунків. Вносяться інші відомості, необхідні для митного оформлення, у тому числі і про нарахування митних та інших обов'язкових платежів. Декларація виконує також обліково-статистичну та правоохоронну функції.
В окремих випадках при розмитненні вантажів з експортно-імпортних операцій мають бути пред'явлені такі документи:
ліцензія на експорт або імпорт товарів, що підпадають під режим ліцензування, квотування.
дозвіл на переміщення через митний кордон зброї, боєприпасів, вибухових, сильнодіючих та отруйних речовин, який видається урядовою комісією з експортного контролю;
дозвіл на імпорт радіоелектронних засобів та високочастотних пристроїв. Видається органами Державного комітету зв'язку та інформації України;
дозвіл на вивезення за кордон історико-культурних цінностей.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Митно-тарифне та нетарифне регулювання ЗЕД

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок