Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> реферат на тему: Порядок декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України,а подання відомостей для її підтвердження

Порядок декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України,а подання відомостей для її підтвердження / сторінка 3

Назва:
Порядок декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України,а подання відомостей для її підтвердження
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,45 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
   
Декларант за власним бажанням подає інші документи для підтвердження заявленої у декларації митної вартості товарів.    
12. Документи, що подаються декларантом, оформляються з дотриманням таких вимог:   
зовнішньоекономічний договір (контракт), рахунок-фактура (інвойс), рахунок-проформа повинні містити необхідну інформацію та бути належним чином оформлені;   
копії повинні бути доброякісними та придатними для використання;   
листи підприємств повинні мати необхідні реквізити (назва підприємства, його адреса, номер телефону, вихідний номер і дата відправлення);   
бухгалтерські документи засвідчуються підписом керівника і головного бухгалтера підприємства, що скріплюються печаткою підприємства.    
Довідки, висновки та інші документи, що стосуються вартісних та якісних характеристик товару, повинні містити реквізити організації, що їх видала, підписи відповідних посадових осіб та печатки.   
Копії документів засвідчуються написом "Копія. Згідно з оригіналом", підписом та печаткою декларанта.    
У випадках, передбачених , декларант подає переклад державною мовою документів для підтвердження заявленої митної вартості.   
Перелік та реквізити з аркушів документів, дату їх подання та своє прізвище декларант власноручно зазначає на зворотному боці основного аркуша декларації митної вартості, засвідчує їх підписом, що скріплюється печаткою.    
13. Декларант зобов’язаний подати додаткові документи, визначені у пункті 11 цього Порядку, протягом 10 календарних днів після ознайомлення із записом митного органу про їх подання. За вмотивованою заявою декларанта такий строк продовжується.   
У разі відмови подати додаткові документи декларант робить відповідний запис із зазначенням дати, прізвища та проставлення свого підпису на зворотному боці основного аркуша декларації митної вартості.   
14. Якщо декларантом не подано в установлений строк додаткові документи або якщо він відмовився від їх подання, митну вартість товарів визначає митний орган на підставі наявних відомостей згідно із законодавством.   
15. У випадках, передбачених , декларант має право звернутися до митного органу із заявою про випуск товарів, що декларуються, у вільний обіг під гарантію уповноваженого банку.Порядок випуску товарів у вільний обіг під гарантію уповноваженого банку встановлюється Держмитслужбою.   
16. На підставі рішення митного органу про визначення митної вартості товарів зазначена вартість перераховується у гривні за офіційним курсом гривні до відповідної іноземної валюти, установленим Національним банком України на день прийняття вантажної митної декларації для оформлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Порядок декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України,а подання відомостей для її підтвердження

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок