Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Діяльність Об'єднаного інформаційного комітету ООН.

Діяльність Об'єднаного інформаційного комітету ООН.

Назва:
Діяльність Об'єднаного інформаційного комітету ООН.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,86 KB
Завантажень:
494
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Діяльність Об'єднаного інформаційного комітету ООН.


З огляду на величезну кількість організацій та осіб, що співробітничають з ООН в різних сферах, великої ваги набуває ефективна координація інформаційної діяльності ООН, і зокрема, співробітництво ДПІ з Об'єднаним інформаційним комітетом ООН (ОІКООН).
В резолюції 1990 р. Генеральна Асамблея закликала, зокрема, систему ООН у цілому "узгоджено співробітничати через свої інформаційні служби та у координації з ОІКООН у створенні більш всебічної і реалістичної уяви про діяльність і потенціал системи ООН".
У відповідності зі своїм переглянутим мандатом ОІКООН з 1991р. відповідає, крім іншого, за розширення знань про сучасну систему інформації і розвиток відповідних навичок, за обмін практичним досвідом і здійснення заходів щодо тем, що представляють собою інтерес для окремих установ і організацій.
На сесії 1989р., Адміністративний комітет з координації прийняв рішення 1989/30 “Покращення публічного іміджу системи ООН”. Це рішення передбачає ряд конкретних кроків, що повинні бути зроблені для того, щоб громадськість краще усвідомлювала і розуміла питання, зв'язані з організаціями системи ООН, а також для того, щоб переглянути коло повноважень ОІКООН з метою перетворення його в більш ефективний орган і забезпечення більш практичної основи для спільних дій. В одній з рекомендацій міститься заклик визначити ресурси для спільних дій, щоб об'єднати і з максимальною ефективністю використовувати їх для інформаційної діяльності. Першочергова увага в цьому контексті повинна бути приділена створенню: відповідних можливостей в області як виробництва, так і поширення аудіовізуальних засобів; технології розсилання матеріалів за допомогою електронних засобів; методології спільного виробництва фільмів.
На сесії ОІКООН 1990р. були розглянуті відповідні міри, щодо рішення АКК 1989р. Що стосується міжустановчого співробітництва в області аудіовізуальних засобів інформації, ОІКООН ухвалив заснувати робочу групу при установах ООН, яка базуються в Женеві, в обов'язки якої входить, складання переліку внутрішнього аудіовізуального устаткування і співробітників установ, що займаються цими питаннями, та розгляд шляхів і засобів об'єднання матеріальних і людських ресурсів.
Навколишнє середовище відзначається Комітетом як першочергова область для міжустановчого співробітництва. Він брав активну участь у здійсненні загальносистемної програми в області інформації для конференції ООН по навколишньому середовищу і розвитку 1992р. ОІКООН є головним натхненником міжустановчого співробітництва у виробництві аудіовізуальних матеріалів, таких, як серіал "Порядок денний для маленької планети IV" і "Azimuths Magazine" - відеожурнал Програми розвитку ООН, що складається з коротких повідомлень по різних питаннях розвитку. Комітет виступив одним зі спонсорів ще одного серіалу "Agenda V", який присвячений проблемам жінок і розвитку.
Що стосується електронних засобів поширення друкованих матеріалів, ОІКООН підтримав розробку методології з метою здійснення системи "внутрішнього обміну інформацією", а також "зовнішнього поширення інформації". Крім того, були винесені рекомендації щодо шляхів зміцнення співробітництва між установами ООН, ІЦООН і службами ООН. Щодо комп'ютерної технології в області інформації, то за допомогою Комітету вирішено такі питання, як: установлення зв'язку із системою "E-Mail" ДПІ; загальний підхід до використання Міжнародного обчислювального центра (МОЦ) при створенні баз даних; і проведення семінару з питань застосування комп'ютерної технології.
В співробітництві з ОІКООН в електронній області дуже зацікавлений ДПІ, який неодноразово підтверджував курс на зміцнення співробітництва з іншими членами ОІКООН в різних областях, таких, як: спільне використання послуг і оснащення ІЦООН на місцях, технічного оснащення і досвіду Департаменту; об'єднання фінансових ресурсів і штатів з метою розробки спільних інформаційних заходів і програм.
Для того, щоб покращити координацію у зв'язку з існуючими проектами ОІКООН було підтримано об'єднання Неурядової служби зв'язку в Нью-Йорку і у Женеві в одну програму й адміністративну одиницю, очолювану одним координатором.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Діяльність Об'єднаного інформаційного комітету ООН.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок