Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Cпівробітництво України з Європейським Союзом (ЄС) у галузі туризму

Загрузка...

Cпівробітництво України з Європейським Союзом (ЄС) у галузі туризму

Назва:
Cпівробітництво України з Європейським Союзом (ЄС) у галузі туризму
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,00 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат
на тему:
Cпівробітництво України з Європейським Союзом (ЄС) у галузі туризму


Державна туристична адміністрація України приділяє велику увагу розвитку співробітництва з Європейським Союзом з огляду на можливості просування національного туристичного продукту на європейському ринку, залучення до інформаційного простору, передового досвіду організації туристичної діяльності, посилення євроінтеграційних процесів у нашій державі. Адже за своїм туристично-рекреаційним потенціалом Україна має всі можливості стати одним з провідних європейських туристичних центрів.
Розвиток співпраці з ЄС відбувається згідно з програмою імплементації Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та ЄС, Указом Президента України від 11.06.1999 р. № 615/98 "Про затвердження Стратегії інтеграції України до Європейського Союзу", рішеннями Самміту Україна-ЄС, дорученнями Глави української держави, що стосуються співробітництва України з ЄС.
Членство в ЄС відкриває великі можливості використання організаційно-фінансових механізмів цього органу для підвищення економічної ефективності національної туристичної галузі. Зважаючи на це, через Спеціальне представництво України при ЄС Держтурадміністрацією подано заявку щодо включення України у перспективні програми співробітництва у сфері туризму, зокрема фінансової та технічної допомоги, а також інвестиційні проекти ЄС. Це якісно вплинуло б на розбудову туристичної галузі України, сприяло б соціально-економічному та культурному розвитку нашої держави.
Відбувається гармонізація законодавства України в галузі туризму з директивами та іншими актами ЄС. З урахуванням євроінтеграційних завдань видано Указ Президента України від 8 жовтня 2002 р. № 912 "Про внесення змін до Положення про Державну туристичну адміністрацію України" щодо забезпечення державної політики у курортній сфері, Указ Президента України від 11 березня 2003 р. № 207 "Про деякі заходи щодо розвитку туристичної та курортно-рекреаційної сфер України" та прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 р. № 390-р "Про затвердження заходів щодо розвитку іноземного та внутрішнього туризму". Це відповідає світовому досвіду та надає додаткового імпульсу розвитку потужного туристичного та курортно-рекреаційного потенціалу України, збільшенню обсягів надання туристичних послуг. Рішенням Верховної Ради України з 1 січня 2004 р. скасовано готельний збір, що підвищить конкурентоспроможність готельних послуг.
З метою розвитку ринку послуг, дотримання рівних прав і свобод громадян прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 року № 1136 “Про забезпечення дотримання законодавства під час надання послуг іноземцям та особам без громадянства” щодо встановлення рівних цін і тарифів на послуги, що надаються як українцям, так і іноземцям і особам без громадянства.
На даний час в Україні відсутні обмеження щодо доступу до ринку послуг, пов’язаних з туризмом (згідно з графіком специфічних зобов’язань України в секторі послуг); в туристичній галузі не існує перешкод для вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ).
Видано Указ Президента України про передачу курортної сфери у підпорядкування Держтурадміністрації, що відповідає світовому досвіду та надасть додаткового імпульсу розвитку потужного рекреаційного потенціалу України.
На Держтурадміністрацію покладено функції технічного регулювання в туристичній галузі. Це зумовлює розробку технічних регламентів підтвердження відповідності послуг у сфері туризму.
З жовтня 1999 року в Україні запроваджена обов`язкова сертифікація готельних послуг та послуг харчування суб`єктів туристичної діяльності, які ці послуги надають, щодо забезпечення безпеки життя та здоров`я людини, захисту навколишнього середовища.
Стратегія регуляторної діяльності Державної туристичної адміністрації України визначена Указом Президента України від 11.04.2002 № 331 “Питання Державної туристичної адміністрації України”, яким затверджено Положення про Державну туристичну адміністрацію України, а також Законами України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (1775-ІІІ від 01.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Cпівробітництво України з Європейським Союзом (ЄС) у галузі туризму

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок