Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Раціоналізація та уніфікація режимно-облікових бланків як засіб дерегуляції і детінізації економіки

Загрузка...

Раціоналізація та уніфікація режимно-облікових бланків як засіб дерегуляції і детінізації економіки

Назва:
Раціоналізація та уніфікація режимно-облікових бланків як засіб дерегуляції і детінізації економіки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,57 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Раціоналізація та уніфікація режимно-облікових бланків як засіб дерегуляції і детінізації економіки


Як відмічалося вище, робота щодо приведення режимно-обліковуваного масиву бланків у відповідність з їх статусом тільки починається. До захищених режимно-облікових бланків можна віднести поки що тільки довіреності, бланки замовлень, квитанцій і т. ін. сфери побутових послуг, деякі інші зазначені нами вище форми захищених бланків, що будуть введенні невдовзі. Тому, починаючи класифікацію режимно-облікових бланків, ми повинні їх, перш за все, поділити на захищені і незахищені бланки.
Під захищеними режимно-обліковими бланками необхідно розуміти: стандартизовані, уніфіковані чи з галузево-визначеними особливостями бланки, виготовлені на захищених або напівзахищених видах паперу і враховані за номерами Держзнаку України у відповідних базах даних єдиної автоматизованої інформаційно-аналітичної та пошуково-ідентифікаційної системи “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”.
Незахищені режимно-облікові бланки – це бланки, які чинним законодавством України віднесені до режимних, але, всупереч встановленим правилам, виготовляються на власний розсуд користувача на незахищених або захищених видах паперу, але не мають номерів Держзнаку України і не включені в єдину інформаційно-аналітичну та ідентифікаційно-пошукову систему “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”.
Необхідно враховувати те, що таке групування чи класифікація бланків є не тимчасовим з таких причин.
По-перше. Масив так званих бланків “суворого обліку”, визначений нормативною базою України, лише на перший погляд є невеликим, бо автори згаданих вище постанов Кабінету Міністрів України при визначенні номенклатури таких бланків не могли зпертися на науково-класифікаційну розробку, оскільки такої системної розробки з цих питань поки що немає. Але різними відомчими, іншими чинними нормативними актами бланків такої категорії визначено дуже багато. Тому пройде ще немало часу, поки весь обсяг таких бланків буде переведено в категорію реально захищених режимно-облікових бланків, тобто тих, що будуть мати дієвий механізм захисту, який відповідає змісту поняття “бланки суворого обліку”, або, як ми їх назвали, “режимно-облікові бланки”.
По-друге. Теорія і практика бухгалтерського обліку та механізм вдосконалення системи документообігу передбачають проведення такої роботи, як уніфікація та універсалізація тих чи інших бланків. Тому створення пропонованої нами єдиної системи “Режимно-облікові бланки та їх користувачі” з часом може надати науковцям і практикам з цієї сфери діяльності такий інформаційно-аналітичний матеріал, який дасть обґрунтовані підстави щодо уніфікації й об’єднання двох або більшої кількості тих чи інших бланків у один. А може, навпаки, – ті чи інші зловживання або якісь колізії усунути не вдасться, що потребує нового більш досконалого за формою і змістом режимно-облікового бланку, що супроводжує ту чи іншу фінансово-господарську операцію. В цьому і полягає діалектичний розвиток як самої пропонованої системи, так і документообігу в цілому. Тому навіть зараз, зробивши “заявку” на здійснення певного рівня класифікації, ми зможемо закласти тільки базові основи та визначити алгоритми такої класифікації, яка буде розвиватися з розвитком системи документообігу та системи “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”.
Необхідно відмітити, що подальше групування тих чи інших бланків буде здійснюватись при формуванні відповідних систем і підсистем баз даних у пропонованій єдиній системі “Режимно-облікові бланки та їх користувачі”, залежно від технічних і програмних можливостей самої системи. На наш погляд, ці обидва аспекти є взаємопов’язаними і з накопиченням необхідної інформації будуть об’єктивно висувати перед виконавчими адміністраторами автоматизованої системи (далі – АІС) питання щодо вдосконалення як самої комп’ютерної системи, так і уніфікації та раціоналізації документообігу.
Перед тим, як перейти до основної класифікації категорії бланків, що розглядається, необхідно пояснити мотиви найменування нами цих бланків “режимно-обліковими”.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Раціоналізація та уніфікація режимно-облікових бланків як засіб дерегуляції і детінізації економіки

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок