Головна Головна -> Реферати українською -> Економічні теми -> Бізнес-план: Виготовлення медичної техніки

Бізнес-план: Виготовлення медичної техніки

Назва:
Бізнес-план: Виготовлення медичної техніки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,14 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Бізнес план
„Виготовлення медичної техніки ”


План
1. Бізнес-план інвестиційного проекту.
1.1. Резюме.
1.2. Опис продукту
1.3. Стан галузі
1.4. Стан підприємства
1.5. Дослідження ринку
1.6. Виробничий план
1.7. План маркетингу
1.8. Фінансовий план
Висновок.
Використана література


1. Бізнес-план інвестиційного проекту.
Резюме
ТОВ «Медтех» пропонує для бізнесу медичну техніку, зокрема ліжка різних модифікацій, тренажер ПОЗОВ-1, найкращим чином забезпечуючу надання медичних послуг лікувального, реабілітаційного і профілактичного характеру і відповідає як сучасним вимогам з погляду конструктивних рішень, так і вимогам санітарії і гігієни.
Медична техніка пропонованих типів призначена для використовування в лікувально-профілактичних і реабілітаційних установах, лікарнях швидкої допомоги, в госпіталях, санаторіях, зокрема для інвалідів, в будинках старезних, реанімобілях, а так само для індивідуальних споживачів.
Головною метою даного бізнес-плану є отримання прибутку за рахунок виробництва і реалізації конкурентоздатної спеціальної медичної техніки, що в основному не має аналогів в Україні.
Реалізація даного проекту забезпечить рішення наступних задач:
задоволення потреби установ медичного профілю в сучасній медичній техніці, що відповідає вимогам стандартів;
створення нових джерел отримання прибули за рахунок диверсифікації підприємства;
створення нових робочих місць і зниження соціальної напруженості на підприємстві;
забезпечення підвищення завантаження наявних виробничих потужностей і розвиток виробництва ТОВ «Медтех».
Мета даного бізнес-плану – розглянути пропоновану продукцію з позиції маркетингового синтезу і обгрунтувати рішення для стратегічного планування діяльності ТОВ «Медтех».
Рекомендовані зразки медичних ліжок в даний час успішно експлуатуються в лікувально-профілактичних установах м. Миколаїва (клініки медичного університету, міські лікарні, обласна клінічна лікарня і лікарні швидкої медичної допомоги), експонувалися на виставках медичної техніки в різних містах України, а також в Угорщині, де одержали високу оцінку фахівців.
Необхідні інвестиції для організації серійного виробництва медичної техніки вказаних видів складають 76584 тис. грн., зокрема засобів інвестора –24000 тис. грн.
Термін погашення інвестиційного кредиту – 25 місяців при ставці відсотка за кредит 10 % річних.
Джерелом погашення кредиту і відсотків по кредиту є прибуток від реалізації медичної техніки. Погашення відсотків по кредиту починається через 6 місяців після початку інвестування.
Участь інвестора в статутному капіталі дозволить одержати дисконтований дохід на вкладений капітал, відповідний депозитним вкладенням, під 30 % річних.
Гарантіями позичальника є застава майна підприємства і прибуток, одержуваний від всіх видів виробничо-господарської діяльності.
Опис продукту
Ліжко медичне функціональне травматологічне типу КФТ-1 (ТИП917) призначене для інвалідів і хворих вікових категорій старше 14 років. Використовується в домашніх умовах і в умовах стаціонару, складається з трьох панелей – спинний з відкидною головною стінкою, тазостегновою і гомілковостопною. Ліжко забезпечене системою ручного управління, за допомогою якої регулюються необхідний кут нахилу і висота ліжка, забезпечуючи найзручніше положення хворого. Має каркас для монтажу навісного устаткування для підтягання руками і організації різних витяжок, забезпечена фіксуючими колесами.
Ліжко медичне функціональне загального призначення КФОН-1 (ТИП 919) призначене для інвалідів і хворих вікових категорій старше 14 років. Використовується в домашніх умовах і в умовах стаціонару.
Пристрій ліжка ТИП 919 аналогічно пристрою ліжка ТИП 917, він відрізняється відсутністю навісного устаткування, але забезпечений спинкою для підпори ніг.
Візок медичний для перевезення хворих ТМ-1 (ТИП 920) призначений для перевезення хворих в умовах стаціонару. Має дві подушки, які можуть змінювати кут нахилу за допомогою ручного управління, забезпечена відкидними стінками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Бізнес-план: Виготовлення медичної техніки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок