Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Бюджетний розпис як основа виконання бюджетів

Бюджетний розпис як основа виконання бюджетів

Назва:
Бюджетний розпис як основа виконання бюджетів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,62 KB
Завантажень:
483
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Курсова робота
На тему:
Бюджетний розпис як основа виконання бюджетів


Зміст
Вступ.
1. Організаційно-правові засади виконання бюджетів в системі їх розпису.
2. Бюджетний розпис як основа виконання бюджету, порядок та терміни його складання, внесення змін та доповнень.
3. Проблеми та шляхи вдосконалення виконання місцевих бюджетів України в умовах побудови демократичного суспільства.
Висновки і пропозиції.
Література


ВСТУП
В даний час проблеми організації виконання, формуванням бюджетів перебувають в центрі уваги вітчизняних і закордонних учених-економістів, що істотно розширили варіанти теоретичних і практичних рішень.
Відповідно до їхніх висновків оптимальний і гармонічний механізм в державному бюджеті (найважливішим з них є податок на додаткову вартість, у 100% розмірі, що надходить у Державний бюджет України) і відсутність стабільних нормативів відрахувань від загальнодержавних податків і зборів не створюють стимулів для більшої мобілізації доходів органами місцевого самоврядування, оскільки ніякі зрушення в економічному розвитку адміністративно-територіальних одиниць істотно не впливають на можливості бюджетного фінансування.
Сьогодні до задач по забезпеченню достатнього рівня дохідної наповнюваності місцевих бюджетів необхідно додати також задачу посилення фінансової дисципліни платників податків, що знаходиться поки на низькому рівні. Про це свідчать розміри податкової заборгованості перед бюджетом. У такий спосіб проблеми формування місцевих бюджетів вимагають наукового рішення. Саме необхідність заглибленої наукової розробки проблем формування місцевих бюджетів і їхнього регулювання, а також безумовне практичне значення зазначених процесів в умовах перехідної економіки визначили вибір теми магістерської роботи.
Мета курсової роботи полягає в проведенні комплексного дослідження теоретичних організаційно правових засад та діючої практики організації виконання місцевих бюджетів України і науковому обґрунтуванні пропозицій і рекомендацій з його вдосконалення.
Об'єктом дослідження обрано механізм бюджетного розпису Державного та місцевих бюджетів.
Предметом дослідження є організація виконання бюджетів .
Методи дослідження. Методологічною основою роботи є законодавчо-нормативна база з обраного напряму досліджень, класичні положення економічної теорії, що були використані при дослідженні процесу виконання бюджетів, зокрема, методи логічного методи, економічного і системного аналізу.
1. Організаційно-правові засади виконання бюджетів в системі їх розпису.
Об’єктивність бюджету зумовлене тим, що є постійна необхідність перерозподілу валового продукту між галузями діяльності, територіями країни внаслідок нерівномірності їхнього розвитку, між окремими верствами населення з метою підтримки найнезахищеніших категорій. Без цього перерозподілу держава, як економічна система. нормально функціонувати не може.
Як підтвердив досвід соціалістичної системи, навіть жорстко детерміноване господарювання потребує використання бюджету. Його відсутність унеможливила б існування адміністративно-командних методів управління. Проте призначення бюджету, характер бюджетного процесу, особливості формування дохідної бази та напрямки використання бюджетних коштів зовсім різні в ринковій і командно-адміністративній економіках.
Незважаючи на наявність відмінностей у функціонуванні бюджету в різних економічних системах, спільним є те, що бюджет завжди є дуже надійним і ефективним інструментом регулювання економічних і соціальних явищ з метою практичної реалізації тих завдань, які ставлять політичні сили, що перебувають при владі.
Об’єктивність існування бюджету потребує досконалого обґрунтування напрямків його застосування, використання передусім задля створення сприятливих умов функціонування економіки і досягнення високого рівня добробуту. Держава своїми законодавчими актами завжди жорстко регламентує межі використання бюджетних коштів, але це використання є лише результатом усвідомлення об’єктивної ролі цієї важливої економічної категорії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: Бюджетний розпис як основа виконання бюджетів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок