Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Періодична звітність про виконання бюджету

Періодична звітність про виконання бюджету

Назва:
Періодична звітність про виконання бюджету
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,76 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Періодична звітність про виконання бюджету


До періодичної звітності відносять місячні та квартальні звіти.
Зведені місячні звіти про виконання Державного бюджету подаються управліннями Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі засобами телекомунікаційного зв'язку з обов'язковим підтвердженням їх у паперовій формі в Державне казначейство України в термін з 8 до 25-го числа місяця, наступного за звітним.
Місячні звіти про виконання Державного бюджету складаються територіальними органами Державного казначейства в тисячах гривень за наростаючим підсумком з початку року та за показниками бюджетної класифікації, що мають внутрішню ієрархічну структуру кодів.
До форм місячної звітності про виконання Державного бюджету відносять:—
№ Імдб «Сальдовий баланс рахунків»;—
№ 2мдб «Звіт про виконання державного бюджету»;—
№ 2-валюта «Звіт про використання коштів Державного бюджету з міжнародної діяльності України»;—
№ 7мдб «Звіт про бюджетну заборгованість»;—
Довідка про повернення кредитів, наданих з Державного бюджету;—
Інформація про виконання захищених статей видатків Державного бюджету України;—
Звіт про використання коштів з резервного фонду Державного бюджету України;—
Довідка про суми залишків коштів, перерахованих у поточному році.
Сальдовий баланс рахунків складається на підставі даних синтетичного обліку звірених з даними аналітичного обліку за всіма рахунками 1—7-го класів Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів.
Місячний звіт про виконання Державного бюджету (ф. № 2мдб) складається з трьох розділів:
1. Доходи.
2. Видатки.
3. Погашення кредитів, наданих з державного бюджету за рішеннями Уряду в минулі роки.
Звіт за доходами Державного бюджету складається органами Державного казначейства за загальним та спеціальним фондами з виділенням негрошових операцій.
Звіт за доходами органи Державного казначейства складають відповідно до кодів бюджетної класифікації на підставі аналітичного обліку доходів, дані якого до складання звіту мають бути звірені з органами Державної податкової адміністрації України, та Державною митною службою.
Звіт за видатками складають у розрізі кодів програмної та економічної класифікації видатків на підставі даних аналітичного обліку та на підставі перевірених звітів підприємств, установ і організацій за формами № 2мд «Звіт про виконання загального фонду кошторису установи», №4-1мд «Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги, що надаються бюджетними установами», № 4-2мд «Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень бюджетних установ», № 4-3 мд «Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду».
У цьому розділі передбачені такі підрозділи:
2.1. Видатки загального фонду бюджету.
2.2. Видатки спеціального фонду бюджету, який, у свою чергу, містить:
2.2.1. Видатки спеціального фонду бюджету, проведені як плата за послуги, що надаються бюджетними установами.
2.2.2. Видатки спеціального фонду бюджету, проведені за рахунок коштів, отриманих із інших джерел власних надходжень бюджетних установ.
2.2.3. Видатки спеціального фонду бюджету, проведені за рахунок доходів спеціального фонду, що направляються на спеціальні видатки.
Розділ 3 місячного звіту про виконання Державного бюджету (ф. № 2мдб) складають на підставі даних аналітичного обліку кредитів, наданих за рішеннями Уряду в минулі роки. У ньому відображають загальну суму залишку непогашених кредитів станом на 1 січня року, наступного за звітним (гр. З «Залишок непогашеної суми кредитів)»; загальну суму погашених кредитів з початку року (гр. 4 «Сума погашених кредитів з початку року»); загальну суму залишку непогашених кредитів на звітну дату (гр. 5 «Залишок непогашеної суми кредитів на звітну дату»).
Місячний звіт за формою № 2-валюта «Звіт про використання коштів державного бюджету з міжнародної діяльності України» складається на підставі звітів головних розпорядників коштів, що отримують бюджетні асигнування в іноземній валюті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Періодична звітність про виконання бюджету

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок