Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Українською реферат: Поточні конверсійні й форвардні операції

Загрузка...

Поточні конверсійні й форвардні операції / сторінка 12

Назва:
Поточні конверсійні й форвардні операції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,67 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

У наведених інформаційних сторінках Рейтер зменшувані ліворуч праворуч форвардні пункти для зручності сприйняття додатково забезпечуються негативним знаком, указуючи на те, що для одержання форвардного курсу їх треба віднімати з курсу спот.
Наприклад, валютному дилерові потрібно прокотирувати шестимісячний курс аутрайт фунта стерлінгів до доларів США. Оскільки процентні ставки по фунті стерлінгів вище, ніж по доларах США, то фунт буде котируватися до долара йз знижкою. Дилер використає рейтеровську сторінку FWDW, де для періоду в 6 місяців (6М) знаходить наступне котирування 6-х місячних форвардних пунктів: 49/46. Поточний курс спот GBP/USD становить 1.5934/39 (табл. 8). Оскільки форвардні пункти убувають ліворуч праворуч, те вони повинні відніматися з курсу спот:
Часом можна зустріти котирування форвардних пунктів у вигляді:
-4/+4, що означає «навколо паритету» (round par.). Це відбувається якщо процентні ставки для двох валют на даний період рівні й фактично рівні форвардний і спот курси.
Форвардний курс у цьому випадку буде становити:
Часто також зустрічається котирування 0/4 або -4/0, позначувана також як раг/4 або 4/раг. До котирувань застосовуються аналогічні арифметичні дії для одержання форвардного курсу.
3.4. Курс аутрайт для угод з датою валютування до спота
Перераховані вище правила розрахунку форвардного курсу аутрайт діють для форвардних строків (строків більших, ніж спот). Для угод з датою валютування «завтра» (value tomorrow або val-tom) або навіть «сьогодні» (value today або val-tod), які ближче, чим дата спот, застосовуються зворотні правила розрахунку курсу аутрайт.
Якщо форвардні пункти ростуть ліворуч праворуч, то для знаходження курсу аутрайт для дати валютування раніше, ніж спот, форвардні пункти міняються місцями й віднімаються з курсу спот.
Якщо форвардні пункти убувають ліворуч праворуч, то для знаходження курсу аутрайт до спота форвардні пункти міняються місцями й додаються до курсу спот.
Наприклад, валютного дилера комерційного банку запросили прокотирувати курс долара до німецької марки на умовах розрахунків наступним робітником удень - value tomorrow (val-tom). Дилер також може скористатися відповідною сторінкою агентства Рейтера FWDT.
Відомо, що курс спот USD/DEM дорівнює 1.4695-1.4705. Форвардні пункти для «завтра» t/n рівні -5.0 /-4.5. Оскільки вони убувають ліворуч праворуч, те це значить, що долар котирується до німецької марки з дисконтом (тобто процентні ставки по доларових депозитах «том-некст» (t/n) вище, ніж по аналогічних депозитах у німецьких марках - див. табл. 4 і табл. 16). Для одержання курсу аутрайт val-tom необхідно поміняти місцями сторони bid й offer для форвардних пунктів і за правилом "сходів" додати їх до курсу спот:
3.5. Форвардний курс для ламаних дат
Розмір форвардних пунктів для ламаних дат (broken dates) може бути розрахований як по наведеній вище формулі, так і з використанням на сторінках агентства Рейтер готових форвардних пунктів, які котируються.
Наприклад, потрібно розрахувати форвардні пункти для угоди аутрайт долара до марки з датою валютування через 2 місяці й 10 днів після дати спот.
Припустимо, що форвардні пункти для стандартних періодів із прямими датами становлять:
2 місяці 41-57
3 місяці 65 - 84
Різниця між форвардними пунктами для 2-х й 3-х місяців становить:
для сторони bid 65 - 41 = 24 для сторони offer 84 - 57 = 27
Для одного дня форвардні пункти 2-го місяця (період між 2-м й 3-м місяцем) становлять відповідно:
для сторони bid 24/30 = 0.8 для сторони offer 27/30 = 0.9
Для 10 днів другого місяця форвардні пункти складуть:
bid offer 0.8 х 10 = 8 0.9 х 10 = 9
Шукані форвардні пункти для періоду в 2 місяці й 10 днів складуть:
3.6. Форвардні крос-курси
Для розрахунку форвардних крос-курсів застосовуються ті ж правила, що й для знаходження крос-курсів спот, тобто необхідно перемножити або розділити доларові форвардні курси валют.
Наприклад, потрібно розрахувати двостороннє котирування 3-місячного курсу аутрайт фунта стерлінгів до німецької марки (GBP/DEM 3 month outright).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: Поточні конверсійні й форвардні операції

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок