Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> реферат: Валютний контроль та організація торгівлі іноземною валютою

Валютний контроль та організація торгівлі іноземною валютою / сторінка 2

Назва:
Валютний контроль та організація торгівлі іноземною валютою
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,35 KB
Завантажень:
224
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 

4. Міністерство зв'язку України здійснює контроль за додержанням правил поштових переказів та пересилання валютних цінностей через митний кордон України.
5. Державний митний комітет України здійснює контроль за додержанням правил пе-реміщення валютних цінностей через митний кордон України.
Правила здійснення операцій на міжванківському валютному ринку України
Відповідно до пункту 1 статті 6 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" Національний банк України ви-значає таку структуру міжбанківського валютного ринку, а також порядок та умови торгівлі іноземною валютою на міжбанківському валютному ринку України.
3. Структура міжбанківського валютного ринку України
Операції на міжбанківському валютному ринку України дозволяється здійснювати лише суб'єктам цього ринку (далі - суб'єкти ринку), до яких належать:
Національний банк України:
уповноважені банки (комерційні банки, що отримали ліцензію Національного банку України на здійснення операцій з валютними цінностями);
уповноважені фінансові установи (що отримали ліцензію Національного банку України на здійснення операцій з валютними цінностями).
Уповноважені банки та уповноважені фінансові установи здійснюють валютні операції на міжнародних валютних ринках відповідно до правил, які встановлені на цих ринках, і нормативно-правових актів Національного банку України, що регулюють здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України.
Порядок придбання торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі готівковими валютними цінностями
1. Патентуванню підлягають операції з торгівлі готівковими валютними Цінностями) які здійснюються суб'єктами підприємницької діяльності або їх структурними (відокремленими) підрозділами у пунктах обміну іноземної валюти.
2. Під торгівлею готівковими валютними цінностями у цьому Законі слід розуміти продаж готівкової іноземної валюти, інших готівкових платіжних засобів, виражених в іноземній валюті (у то-му числі дорожніх, банківських та персональних чеків), а також операції з дебетування кредитних (де-бетових) карток в обмін на валюту України, інших готівкових платіжних засобів, виражених у валюті України, а також в обмін на іншу іноземну валюту
3. Під пунктами обміну іноземної валюти у цьому Законі слід розуміти: обмінні пункти уповноважених банків;
обмінні пункти уповноважених банків, що розташовані поза їх операційними залами;
обмінні пункти інших кредитно-фінансових установ, які одержали ліцензію Національного банку України на здійснення операцій з торгівлі іноземною валютою;
обмінні пункти суб'єктів підприємницької діяльності, які діють на підставі агентських угод з уповноваженими банками.
У разі коли суб'єкт підприємницької діяльності має структурні (відокремлені) підрозділи, тор-говий патент придбається окремо для кожного структурного (відокремленого) підрозділу (обмінного пункту).
4. Вартість торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями вста-новлюється у фіксованому розмірі 320 гривень за календарний місяць.
Термін дії торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями стано-вить 36 календарних місяців.
5. Оплата вартості торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями здійснюється щоквартально до 15 числа місяця, який передує звітному кварталу.
Під час придбання торгового патенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями суб'єкт підприємницької діяльності вносить одноразову плату у розмірі вартості торгового патенту за один місяць. На цю суму зменшується розмір плати за торговий патент, яка підлягає вне-сенню в останній квартал Його дії.
Суб'єкт підприємницької діяльності може здійснити попередню оплату вартості торгового па-тенту на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями за весь термін його дії. При цьому суб'єкт підприємницької діяльності звільняється від додаткового внесення плати за торговий патент на здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями у разі, якщо прийнятими після цього акта-ми законодавства збільшується
2.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Валютний контроль та організація торгівлі іноземною валютою

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок