Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Система електронних платежів національного банку україни

Система електронних платежів національного банку україни

Назва:
Система електронних платежів національного банку україни
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,21 KB
Завантажень:
338
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Система електронних платежів національного банку україни
План
1. Методологія розробки платіжних систем
2. Визначення потреб, формулювання цілей та специфікацій проекту
3. Створення платіжної системи
4. Досягнення практичного результату

Методологія розробки платіжних систем
Процес розробки платіжної системи такий:
Визначення потреб, формулювання цілей та специфікацій проекту
1.1. Аналіз стратегії проекту, в результаті якого початкова концепція переводиться до форми "переліку потреб користувачів" і створюються попередні варіанти обґрунтування проекту та плану організації робіт за цим проектом.
1.2. Аналіз потреб, у результаті чого перелік потреб користувачів розширюється і формулюється за допомогою однозначних термінів, що відповідають цілям розробників. У результаті створюється детальний перелік потреб користувача. Одночасно уточнюються та конкретизуються початкові варіанти обґрунтування проекту та плану організації робіт за цим проектом.
1.3. Концептуальне проектування верхнього рівня (ескізний проект), під час якого відбувається аналіз вимог до функціональних, операційних та робочих характеристик системи. Створюються і документально оформляються проекти архітектури системи, архітектури програмного забезпечення, структури інтерфейсів та даних. Розглядаються питання технічного обслуговування і супроводження системи, що також відображається у відповідних проектах.
Створення платіжної системи
2.1. Детальне проектування (технічний проект), під час якого здійснюється подальший аналіз вимог до функціональних, операційних та робочих характеристик системи. Концептуальні проекти уточнюються й оформляються у вигляді детальної проектної документації.
2.2. Підготовка випробувань, під час якої на підставі детального переліку потреб користувачів визначається загальна методика випробувань. Виходячи з цієї загальної методики, створюються конкретні варіанти та сценарії випробувань, де викладені детальні процедури їх проведення. На цьому етапі опрацьовуються моделі випробувань, які будуть використовуватися в наступних етапах розробки системи.
2.3.Побудова системи (робочий проект), під час якої на основі детального проекту створюється програмний продукт і випробовуються окремі компоненти системи. Готуються попередні варіанти довідників користувача, щоб сприяти побудові моделей випробувань на стадії їх підготовки.
2.4. Інтеграція системи, під час якої здійснюється все більше (за масштабами) випробувань комбінацій програмних та апаратних елементів системи і, врешті, відбувається випробування та оцінка системи загалом. Створюються остаточні варіанти довідників користувача.
2.5. Кваліфікаційне випробування, під час якого відбувається офіційна перевірка програмного продукту і документації для користувача з тим, щоб упевнитись, що кінцевий продукт відповідає вимогам, які висуваються до нього. Як правило, кваліфікаційне випробування виковується без виходу на реального користувача. Однак масштаб випробування може бути розширений і включатиме пілотні випробування за участю (можливо, обмежено) деяких користувачів.
Досягнення практичного результату
3.1. Розповсюдження, під час якого продукт, що витримав кваліфікаційне випробування, реально тиражується і постачається користувачам.
3.2. Підготовка плану введення системи в експлуатацію, під час якої визначаються відповідні вимоги та підходи і готується проект інфраструктури, необхідної для забезпечення роботи системи.
3.3. Випробування конфігурації системи, під час якого здійснюється випробування продукту в користувачів і в їх оточенні. При цьому може виявитися необхідним підбір таких параметрів системи та інших її характеристик, які відповідали б потребам користувача.
3.4. Підготовка підтримки функціонування системи, під час якої відбувається навчання персоналу, на який покладена відповідальність за функціонування системи, та введення у дію програми обслуговування, включаючи програми управління вирішенням проблем, та визначення процедури на випадок надзвичайних ситуацій.
3.5. Оцінка та здача системи до експлуатації, під час яких відбувається випробування всієї системи в реальному оточенні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Система електронних платежів національного банку україни

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок