Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Моя бачення майбутньої професії - фінансист

Моя бачення майбутньої професії - фінансист

Назва:
Моя бачення майбутньої професії - фінансист
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,45 KB
Завантажень:
622
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Моя бачення майбутньої професії - фінансист


Зміст
Вступ
Чим обумовлено вам вибір спеціальності?
Які якості по вашому повинен мати спеціаліст?
Яким галузям, що вивчаються в коледжі ви віддаєте перевагу доля свого формування як спеціаліста та інтелігента?
Де ви маєте намір працювати після закінчення коледжу?
Що ви знаєте про свою майбутню спеціальність?
Висновок
Використана література


Вступ
Для того, щоб написати реферат потрібно вивчити велику кількість літератури. З цих підручників потрібно взяти головну інформацію, яка потрібна для написання реферату. Оскільки моя майбутня професії фінансист, то я використав література яка зв’язана із фінансами.
Відомий вітчизняний вчений професор І.І.Янжул у 1890 р. писав:' «Финансовое хозяйство или хозяйство государства, его доходы и рас-ходы составляют подавляющий интерес нашего времени, который5 чуть ли не господствует, иногда к положительному вреду, над всеми остальными вопросами государственной и народной жизни» («Осно-вные начала финансовой науки»).
Справді, фінанси пронизують усе наше життя, з фінансовими ка-тегоріями ми зустрічаємося повсюди, адже до них належать податки, доходи, прибуток, бюджет, пенсії, дотації, субсидії, штрафи, фінансо-ві санкції та багато інших. Фінансові поняття ми повсемісно викорис-товуємо, проте не завжди точно розуміємо їхній зміст.
У сучасний умовах, коли в Україні проходить процес становлення демократичної та соціальної держави, фінансові проблеми тим чи ін-шим чином зачіпають та хвилюють усіх: державних діячів, вчених практиків, громадськість. Найбільший інтерес викликають проблеми досягнення фінансової стабілізації, подолання інфляції та бюджетного дефіциту, зменшення податкового тягаря та створення сприятли-вих умов для розвитку підприємництва, ефективне використання фі-нансових ресурсів, формування та витрачання коштів державного та місцевих бюджетів України.
Як відомо, реалізація заходів фінансової політики проходить за допомогою фінансового механізму. Основні скла-дові фінансового механізму: управління фінансами, фінансове плану-вання та фінансовий контроль. Вияснення їхньої сутності проходить разом із знайомством з функціями, правами та обов'язками, які по-кладені на органи законодавчої та виконавчої влади і, перш за все на Міністерство фінансів України, Державну податкову службу України, Державне казначейство України, Державну контрольно-ревізійну службу України.
Фінансова система України, представлена як сукупність фінансів суб'єктів господарювання, фінансів домогосподарств, державних т місцевих фінансів, фінансового ринку та страхування. Важливе місце відведено виясненню особливостей. організації фінансів суб'єкті підприємництва, виходячи із виняткової ролі підприємницької діяльності та приватної ініціативи у ринковій економіці. Крім того, дан характеристика фінансових відносин, які виникають у бюджетних т громадських організаціях та благодійних фондах.
У складі державних фінансів України розглянуто бюджетну систему, державні цільові фонди та державний кредит. У зв'язку з тил що центральне місце у державних фінансах займає бюджетна система, головна увага приділена виясненню сутності бюджету, складу і принципам побудови бюджетної системи, розгляду складу доходів т видатків державного та місцевих бюджетів, характеристиці бюджетного процесу, організації міжбюджетних відносин.
 


1. На світі безліч професій. Що ж таке професія? Професія – це основний вид трудової діяльності. І яке ж задоволення ми відчуваємо, коли в руках улюблена праця. Тоді ти просто щасливий і красивий, бо твоя праця підноситься до творчості. Саме про це О.Довженко сказав так: «найсвітліша краса людини в труді».
Спочатку я не міг обрати собі спеціальність. Але згодом мені батьки допомоги і ми разом із ними вибрали спеціальність фінанси. Коли я потрапив до коледжу, наш вибір з батьками оправдав себе. В коледжі фахівці сказали, що професія фінанси є однією із найкращих. Її плюси в тому, що із такою спеціальністю можна працювати в різних установах і це є добре оплачувана робота.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Моя бачення майбутньої професії - фінансист

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок