Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> реферат українською: КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ «БІРЖОВА СПРАВА»

КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ «БІРЖОВА СПРАВА» / сторінка 5

Назва:
КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ «БІРЖОВА СПРАВА»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
37,92 KB
Завантажень:
851
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Цей вид хеджування використовується для захисту продажу ціни товару і використовують його продавці реальних товарів для страхування від падіння цін на цей товар.

Ця операція представляє собою купівлю ф’ючерсного контракту будь-ким, хто має певну позицію на наявному ринку. Результатом довгого хеджу є фіксація ціни закупки товару.

Цей вид хеджування часто використовують посередницькі фірми, які мають замовлення на купівлю товару в майбутньому та компанії переробними. При цьому закупки на ф’ючерсному ринку здійснюється як тимчасова заміна закупки реального товару. В підсумку довге хеджування захищає від підвищення цін.

Хеджування з допомогою ф’ючерсних контрактів має ряд переваг:

проходить зниження цінового ризику торгівлі товарами або фінансовими інструментами.

хедж не пересікається із звичайними операціями і дозволяє забезпечити постійний захист ціни без необхідності змінювати політику запасів чи втягуватися в гнучку систему форвардних відносин.

хеджувнаня забезпечує велику гнучкість в плануванні, оскільки ф’ючерсні контракти існують для багатьох місяців постачання в майбутньому, підприємство може планувати на перед.

хедж полегшує фінансові операції.

якщо хедж розпочато, то не обов’язково ліквідувати його при реальній угоді: можна вести операції „в середині” ходжа, тобто відкуповувати частину контракту раніше терміну і знову продавати, якщо ціни пішли вверх. Хоча ці операції вже носять спекулятивний характер.

2. Порядок укладання угод на біржі

Правила Української фондової біржі (надалі Правила, УФБ або біржа) розроблені відповідно до Законів України "Про цінні папери і фондову біржу", "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", "Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні", "Про господарcькі товари-ства", "Про банки і банківську діяльність", "Про захист інформації в автоматизованих системах", "Концепції функціонування та розвитку фондового ринку України", схваленої постановою Верховної Ради України, Указів Президента України "Про Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку", "Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії", "Положення про технічний захист інформації в Україні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України, нормативних документів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (надалі ДКЦПФР) щодо діяльності фондових бірж, ТІС та СРО, інших нормативно-правових актів, а також рекомендацій “Групи Тридцяти”, директив Європейського Союзу з питань фондового ринку, національних та міжнародних стандартів Міжнародної організації стандартизації (ISO) та Статуту УФБ.

Порядок реєстрації, оформлення та розрахунки за угодами

1. Біржовою угодою визнається угода укладена учасниками біржової торгівлі під час біржових торгів на Біржі з купівлі-продажу, поставки чи обміну Біржових товарів, допущених до обігу на Біржі.

2. Угоди, зареєстровані на Біржі, не підлягають нотаріальному посвідченню.

3. Зміст біржової угоди (за винятком найменування товару, кількості, ціни, місця і строку виконання) не підлягає розголошенню. Цю інформацію може бути надано тільки на письмову вимогу судам, органам прокуратури, служби безпеки, внутрішніх справ, господарського суду та аудиторським організаціям у випадках, передбачених чинним законодавством України.

4. Угода вважається укладеною з моменту її реєстрації на Біржі.

5. Під час біржових торгів можуть бути укладені угоди, що пов'язані з негайною взаємною передачею прав та обов'язків щодо реального Товару або угоди, що пов'язані з взаємною передачею прав та обов'язків щодо Товару у майбутньому.

6. Угода, укладена на біржових торгах, повинна бути оформлена як біржовий контракт.

7. Типові форми біржових контрактів затверджуються Біржовим комітетом.

8. Біржовий контракт повинен включати положення щодо прав і обов'язків сторін контракту та порядок проведення розрахунків по угоді, укладеній на біржових торгах.

Біржовий контракт оформлюється в трьох примірниках : по одному для кожної із сторін угоди і один – для архівного зберігання на Біржі.

На вимогу однієї з сторін біржового контракту, контрагент надає копії документів, що засвідчує його дії в інтересах третіх осіб.

Положення щодо прав і обов’язків з митного оформлення експорту продукції, при необхідності додаються до біржового контракту окремими додатками.

9. Продавець та покупець зобов'язані підписати контракт, а Біржа його зареєструвати в день проведення торгів. Несвоєчасне підписання контракту визнається як відмова від укладання угоди.

10. Інформація про укладення між сторонами відповідних контрактів заноситься Біржею до журналу реєстрації угод, укладених на біржових торгах з продажу Товарів.

11. В разі укладення біржового контракту, однією із сторін якого виступає покупець - нерезидент України, оригінали продавця і Біржі гасяться уповноваженою особою Біржі штампом або надписом "Копія". Підставою для митного оформлення експорту продукції є тільки оригінал покупця.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ «БІРЖОВА СПРАВА»

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок