Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> реферат безкоштовно: КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ «БІРЖОВА СПРАВА»

Загрузка...

КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ «БІРЖОВА СПРАВА» / сторінка 6

Назва:
КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ «БІРЖОВА СПРАВА»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
37,92 KB
Завантажень:
851
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
12. При оформленні біржового контракту, стороною (сторонами) якого є нерезидент (нерезиденти) України, сума біржового контракту може зазначатися в іноземній валюті. Перерахування іноземної валюти у гривні здійснюється за курсом НБУ на день проведення торгів.

13. Після підписання біржового контракту покупцем, продавцем та Біржею, покупець не пізніше 2 (двох) банківських днів, сплачує на поточний рахунок Біржі належну суму за придбані Товари з урахуванням суми внесеного ним раніше гарантійного внеску та комісійний збір Біржі у розмірі 0,05% від суми укладеної угоди.

14. Продавець здійснює поставку Товарів покупцеві у відповідності з вимогами біржового контракту.

15. Біржа перераховує продавцеві отриману від покупця належну суму сплати за придбані Товари, гарантійний внесок продавця за вирахуванням комісійного збору Біржі у розмірі 0,05% від суми укладеної угоди, протягом двох робочих днів після отримання від продавця /покупця відповідних підтверджуючих документів про належне здійснення поставки Товару покупцю.

В разі відсутності відповідних підтверджуючих документів, перерахування належної суми продавцеві може здійснюватися тільки при письмовій згоді покупця.

16. У випадку відмови покупця від оплати або закінчення терміну оплати контракту, гарантійний внесок, за винятком обов’язкових платежів Біржі, направляється на користь продавця у якості штрафу за невиконання умов контракту, якщо інше не передбачено контрактом.

17. У випадку неналежного виконання поставки Товару продавцем відповідно до умов біржового контракту, або порушень строків поставки Товару з вини продавця, гарантійний внесок, за винятком обов’язкових платежів Біржі, направляється на користь покупця у якості штрафу за невиконання умов контракту, якщо інше не передбачено контрактом.

18. Гарантійні внески продавців, які не продали Товар на біржових торгах відповідно до своїх пропозицій, повертаються Біржею продавцям протягом двох банківських днів з дати проведення торгів.

19. Гарантійні внески покупців, які не стали переможцями на біржових торгах, повертаються Біржею покупцям протягом двох банківських днів з дати проведення торгів.

Стаття 15. Правил Української фондової біржі. Визначення біржових угод.

15.1. Біржовими вважаються угоди, що укладені на УФБ та її філіях між учасниками біржових торгів, які визнаються такими згідно з цими Правилами, по цінних паперах, внесених до Біржового реєстру, і які зафіксовані на біржових торгах та зареєстровані в порядку, що визначається цими Правилами.

15.2. Угода вважається укладеною:

- під час торгів “з голосу” – з моменту оголошення ліцитатором “Продано” і одночасним ударом молотка у гонг, що підтверджується відповідним записом у записці спеціаліста;

- при проведенні торгів з використанням СЕЛТ УФБ – з моменту співпадіння всіх суттєвих умов зустрічних замовлень, зареєстрованих засобами СЕЛТ, що підтверджується внесенням інформації про угоду до реєстру угод, який автоматично складається засобами СЕЛТ.

15.3. Документальне оформлення та реєстрація укладених біржових угод під час торгів “з голосу” визначається цими Правилами, під час торгів з використанням СЕЛТ УФБ – Положенням про порядок проведення торгів цінними паперами в СЕЛТ УФБ, яке затверджується Біржовою радою та погоджується з ДКЦПФР.

15.4. Зміст біржової угоди (біржового контракту), за винятком найменування цінного паперу, інформації про емітента, кількості, ціни та суми угоди, не підлягає розголошенню.

Інша інформація може бути розкрита для третіх сторін у випадках, передбачених діючим законодавством, за рішенням суду або на вимогу слідчих органів.

15.5. УФБ звітує про всі укладені угоди з цінними паперами перед ДКЦПФР в терміни та порядку, що встановлюються останньою.

Стаття 16. Правил Української фондової біржі. Види біржових угод

16.1. На УФБ можуть укладатися такі види угод:

- касові угоди;

- угоди на строк.

16.2. Під касовими розуміють угоди, що передбачають поставку цінних паперів і одночасну їх оплату безпосередньо в день укладання угоди або протягом 3 (трьох) робочих днів, починаючи з дня укладання угоди (розрахунковий період).

16.3. Під угодами на строк розуміють такі угоди, що передбачають виконання сторонами своїх зобов'язань в строк інший, ніж передбачено у п. 16.2, який зазначається в угоді.

16.4. Різниця між курсом угод на строк і курсом касових угод класифікується як:

- депорт (курс угод на строк менший за курс касових угод);

- репорт (курс угод на строк більший за курс касових угод).

16.5. На УФБ можуть укладатися такі види угод на строк:

- тверді угоди на строк;

- онкольні угоди на строк.

16.6. Під твердими угодами на строк розуміються такі угоди, що передбачають поставку цінних паперів у кількості і за курсом, зафіксованим сторонами в цих угодах.

Тверді угоди на строк можуть передбачати такі умови поставки цінних паперів:

- у строк, зафіксований в угоді;
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ «БІРЖОВА СПРАВА»

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок