Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Культурно-моральні та етичні аспекти забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції

Культурно-моральні та етичні аспекти забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції

Назва:
Культурно-моральні та етичні аспекти забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,79 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Професійні аспекти культури праці співробітників податкової міліції – основа захисту особистості.

Сукупність службово-професійних і морально-етичних якостей, адекватних вимогам до органів державної податкової міліції, складає культуру праці співробітника податкової міліції.

Здатність як сукупність знань, умінь і навичок складає те, що прийнято називати майстерністю.

Об’єктивні фактори ставлення до праці: функціональний зміст праці, складна система умов праці (від психологічного клімату в колективі до рівня організації праці та її матеріально-технічного забезпечення).

Суб’єктивні фактори ставлення до праці: широта, об’єм, глибина оволодіння своєю професією, рівень майстерності та безпеки.

Сутність якостей культури праці фахівця податкової міліції.

Мораль та культура спілкування працівників податкової міліції –важлива умова забезпечення їх особистої безпеки.

Моральна культура – система етичних знань і переконань (моральної позиції), моральних почуттів, навичок спілкування та уміння регулювати поведінку за допомогою моральних норм. Моральна культура визначається не тим, скільки людина знає про проблеми етики та правилу етикету, а тим як практично реалізуються ці знання, якою мірою моральна її поведінка, наскільки культурне її спілкування. Специфіка виявлення різних функцій моралі при підготовці спеціалістів податкової міліції. Основні функції моралі у суспільстві: регулятивна, виховна (гуманістична), регулятивно-контролююча. Структурно-логічна схема моралі: моральна свідомість, моральні відносини, моральна діяльність. Моральна свідомість: емоції, почуття, уявлення, погляди, переконання, знання. Моральні відносини: оцінка, самооцінка, орієнтація, установка. Моральна діяльність: вибір, проступок, компроміс, конфлікт. Компоненти культури спілкування: загальне, особливе, одиночне. Загальне – єдність цілей. Особливе – своєрідність історичного і культурного розвитку, особливості психічного складу даної нації, традиції народу, це проявляється у конкретних звичаях, ритуалах, нормах спілкування і поведінки, формі одягу і правилах її носіння, загальних і специфічних правилах безпеки. Одиночне: неповторні індивідуальні риси, які притаманні кожній людині. Зміст спілкування працівників податкової міліції: спілкування у підрозділі, спілкування із сторонніми особами. Зовнішня та внутрішня культура спілкування. Етична безпека – це дія або тимчасова бездіяльність особистості в цілях безпеки від зазіхань на честь і людську гідність. Специфіка етичної безпеки – особистість завжди вчасно відчуває (помічає), усвідомлює морально-психологічну (етичну) шкоду яку їй завдають. Основні функції етичного захисту: збереження власної честі, гордості, гідності, коректування культури спілкування, мови, поведінки, постійне або тимчасове збереження гідності об’єкта, який порушив етичні норми поведінки.

Культура поведінки, одягу та проведення вільного часу – фактори, що підвищують безпеку працівників податкової міліції.

Основні різновиди етикету: загально-громадський, дипломатичний, професійний, сімейно-побутовий. Сфери етикету працівників податкової міліції: відносини у професійній діяльності, навчальна та оперативно-службова діяльність, побутові відносини. Групи мотивів, що визначають поведінку людей у всіх випадках життя:

1. Мотиви, в основі яких лежать доброзичливість і повага до всіх людей та колег по роботі.

2. Мотиви, в яких знаходять відображення уяви про красу поведінки людини.

3. Мотиви, основу яких складають санітарно-гігієнічні та організаційно-технічні вимоги.

1. Мотиви, в основі яких лежать доброзичливість і повага до всіх людей і своїх товаришів по службі. Спілкування і поведінка людей у такому випадку характеризуються чуйністю, совісністю, відповідальністю. Це виявляється у зовнішніх формах спілкування і поведінки (уважність, спокійна доброзичливість, уміння вислухати іншого, вірність слову, уміння бачити свої помилки і недоліки, визнавати та виправляти їх). Протилежністю розглянутих мотивів є зарозумілість, намагання поставити себе над іншими. Саме цим пояснюється байдужість, черствість по відношенню до інших людей, їх радостей і прикрощів.

2. Мотиви, в яких знаходять відображення уяви про красу поведінки людини. Ці мотиви реалізуються у зовнішньому вигляді співробітника правоохоронних органів, його підтягнутості, акуратності, прихильності, зібраності та інших якостях. З цього видно, яке велике значення має єдність внутрішньої та зовнішньої культури у поведінці офіцерів правоохоронних органів. Зовнішній виразний бік повинен адекватно відбивати високі професійні, моральні і естетичні якості та погляди офіцера податкової міліції нового типу, які відповідають сучасним вимогам.

3. Мотиви, основу яких складають санітарно-гігієнічні та організаційно-технічні вимоги. Вони реалізуються у правилах і нормах поведінки, які склалися протягом тривалого часу, продумані і доцільні.

Культура форми одягу. Культура духовного життя, культура проведення вільного часу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Культурно-моральні та етичні аспекти забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок