Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> реферат: Планування доходів бюджету

Планування доходів бюджету / сторінка 2

Назва:
Планування доходів бюджету
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,81 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Прогноз фонду оплати праці здійснюється Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України в територіальному (обласному) розрізі за такими платниками податків:—
працівникам виробничої сфери державного сектору економіки (без сільського господарства);—
працівникам сільського господарства (державна форма власності);—
працівникам госпрозрахункових установ невиробничої сфери;—
працівникам кооперативів, малих підприємств.
Суми надходжень податку визначаються виходячи з прогнозного фонду оплати праці за платниками податків і ставки податку.
Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів. В основу розрахунку податку покладено очікувані надходження податку в поточному році з урахуванням наявної тенденції зростання кількості автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів. При цьому враховуються пільги, передбачені Законами України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», а також пільги для підприємств автомобільного транспорту загального користування, установ та організацій, що фінансуються з Державного бюджету України, а саме: установ та організацій Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Служби безпеки України, Прокуратури, сільськогосподарських підприємств, які сплачують 50 % зазначеного податку за трактори колісні, автобуси та спеціальні автомобілі для перевезення людей з кількістю місць не менше десяти.
Сума податку на наступний рік визначається під час розроблення проектів Державного і зведеного бюджетів на підставі інформації Державної податкової адміністрації про фактичні суми надходжень податку до бюджету на дату складання бюджету й очікуваних сум надходжень податку до кінця поточного року.
Податок з власників транспортних засобів згідно з чинним законодавством повністю зараховується до місцевих бюджетів. А тому місцеві фінансові органи, розробляючи проекти місцевих бюджетів, планують суми надходжень даного податку методом прямого рахунку — по юридичних особах, на балансі яких обліковуються транспортні засоби, а по фізичних особах — за інформацією ДАІ.
Платежі за використання природних ресурсів. Плата за спеціальне використання лісових ресурсів є формою реалізації економічного механізму стимулювання охорони, захисту, раціонального використання, а також фінансового забезпечення відтворення лісів.
Лісокористувачі мають право здійснювати такі види спеціального використання лісових ресурсів:
заготівля деревини під час рубок головного користування;
заготівля живиці;
заготівля другорядних лісових матеріалів (пень, кора, зелень тощо);
побічні лісові користування.
Планування і здійснення заготівлі деревини під час рубок головного користування здійснюється в межах розрахункової лісосіки. Розрахункова лісосіка — це щорічна норма заготівлі деревини під час рубок головного користування, що обчислюється як лісокористування і затверджується для кожного лісокористувача й окремо за групами порід у межах груп лісів виходячи з принципів безперервності і невиснажливості використання лісових ресурсів.
Залежно від розміру розрахункової лісосіки Кабінет Міністрів України встановлює щорічний розмір лісосічного фонду. Лісосічний фонд — це запаси деревини, призначеної для щорічної заготівлі під час рубок головного користування. Розмір плати за спеціальне використання лісових ресурсів установлюється на підставі лімітів їх використання і такс. Такси і порядок стягнення плати встановлюються Кабінетом Міністрів.
Планування надходжень плати за спеціальне використання лісових ресурсів здійснюється виходячи з виділеного ліміту лісосічного фонду і середньої ставки плати за деревину з урахуванням її індексації.
Плата за спеціальне використання водних ресурсів установлюється з метою створення заінтересованості суб'єктів підприємницької діяльності в раціональному використанні й охороні вод, відтворенні водних ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Планування доходів бюджету

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок