Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Державна допомога сім'ям з дітьми

Державна допомога сім'ям з дітьми

Назва:
Державна допомога сім'ям з дітьми
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,57 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
Державна допомога сім'ям з дітьми


В умовах спаду виробництва та інфляційних процесів головну увагу держава приділяє підтримці підростаючого покоління — дітям та сім'ям з дітьми.
Державна допомога сім'ям з дітьми є гарантований державою рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної допомоги із врахуванням складу сім'ї, її доходів, віку та стану здоров'я.
Державними органами соціального захисту населення призначаються і виплачуються такі види допомоги:—
допомога по вагітності й пологах жінкам, звільненим з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації, і жінкам, зареєстрованим у державній службі зайнятості як безробітні не менше 10 місяців;—
одноразова допомога при народженні дитини непрацюючим батькам;—
допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;—
грошові виплати матерям (батькам), зайнятим доглядом трьох і більше дітей віком до 16 років — непрацюючим;—
допомога по догляду за дитиною-інвалідом;—
допомога на дітей віком до 16 років (учнів — до 18 років) непрацюючим батькам;—
допомога на дітей одиноким матерям;—
допомога на дітей військовослужбовців строкової служби;—
тимчасова допомога на неповнолітніх дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, або коли стягнення аліментів неможливе.
Розглянемо державну допомогу по видах виплат.
Допомога по вагітності і пологах призначається й виплачується підприємством, установою та організацією за місцем основної роботи (служби, навчання) жінки, а іншим жінкам, які мають право на цю допомогу, але не працюють, призначення і виплата її провадиться органами соціального захисту населення за місцем проживання.
Підставою для призначення жінкам допомоги по вагітності й пологах є виданий у встановленому порядку лікарняний листок, а для жінок, звільнених з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації, — додатково довідка ліквідаційної комісії. Для жінок, які зареєстровані в державній службі зайнятості як безробітні не менше 10 місяців, необхідна довідка державної служби зайнятості.
Інші документи не можуть бути підставою для призначення допомоги. Допомога виплачується жінкам за весь період відпустки по вагітності й пологах тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56, а в разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей — 70 календарних днів після пологів.
Розмір зазначеної допомоги обчислюється сумарно і надається жінкам у повному обсязі, незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.
Особи, які усиновили новонароджених дітей, мають право на допомогу по вагітності і пологах на період післяродової відпустки з дня народження дитини (56 днів).
Одноразова допомога при народженні дитини надається матері (батьку).
Разом з цим надається додаткова одноразова грошова допомога матерям, які стали на облік у медичному закладі в ранні строки вагітності (до 12 тижнів), регулярно відвідували й виконували рекомендації лікарів.
У разі народження двох і більше дітей одноразова допомога призначається для сім'ї на кожну дитину.
Одноразова і додаткова допомоги при народженні дитини виплачуються сім'ї, якщо звернення за їх призначенням відбулося не пізніше 6 місяців від дня народження дитини. В разі смерті матері при пологах одноразова допомога при народженні дитини надається батькові чи іншій особі, яка виховує дитину за умови звернення по допомогу не пізніше б місяців від дня народження дитини.
Особам, які усиновили або взяли під опіку дитину, одноразова допомога виплачується на загальних підставах.
Виплата допомоги, як правило, провадиться по місцю роботи або навчання матері, якщо вона не працює, — за місцем роботи батька, а непрацюючим батькам — органами спеціального захисту за місцем їх проживання. Аналогічно й жінкам з числа військовослужбовців, звільнених із Збройних Сил України у зв'язку з вагітністю, допомога призначається органами соціального захисту за місцем проживання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Державна допомога сім'ям з дітьми

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок