Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Дослідження підприємства як об’єкта інвестування

Дослідження підприємства як об’єкта інвестування

Назва:
Дослідження підприємства як об’єкта інвестування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,11 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Дослідження підприємства як об’єкта інвестування


План
1. Методи вивчення підприємства як об'єкта інвестування
2. Фінансова звітність як основа фінансового аналізу
3. Список літературиМетоди вивчення підприємства як об'єкта інвестування
Після того, як визначені галузі, що представляють інтерес для розміщення коштів інвестора, з безлічі підприємств, що діють у цих галузях, необхідно вибрати ті, чиї цінні папери найбільш повно дозволяють реалізувати поставлені інвестиційні цілі інвестора. Цей етап фінансового аналізу вважається найбільш складним і трудомістким. Результати аналізу носять конфіденційний характер.
Глибина і ступінь деталізації вивчення підприємства залежить, у загальному вигляді, від ряду факторів:*
Величини коштів, що інвестуються, та очікуваних результатів від їх віддачі.*
Повноти і ступеня вірогідності інформації про об'єкти інвестування.*
Часу, допустимого для аналізу об'єкта інвестування й ухвалення рішення.
Різними можуть бути і методи фінансового аналізу підприємств, конкретний зміст яких визначається, насамперед, специфікою виробничо-комерційної діяльності досліджуваного підприємства. Проте, можна сформувати принциповий підхід до вивчення підприємств поза залежністю від сфер їх ділової активності. Суть його полягає в послідовній деталізації проведеного аналізу шляхом попереднього аналізу безлічі підприємств у галузях, що представляють інтерес для інвестора, послідовного звуження цієї безлічі на основі більш детального вивчення фінансового стану підприємства. Основні етапи цього процесу представлені на рис. 12.1:
Рис. 12.1. Етапи відбору об'єкта інвестування
Фінансова звітність як основа фінансового аналізу
Звітним періодом для складання звіту емітента є календарний рік. Перший звітний рік новоствореного емітента може бути меншим за 12 місяців, він ураховується з дати державної реєстрації емітента до 31 грудня звітного року включно. Емітент подає звіт до 30 квітня року, наступного за звітним.
Звіт подається в електронній та паперовій формах. Звіт у паперовій формі формується як друкована копія електронного звіту, який зшивається, засвідчується підписом керівника емітента і скріплюється печаткою емітента.
Відповідність інформації в паперовій та електронній формах підтверджується супровідним листом, що підписаний керівником емітента і завірений печаткою емітента.
Звіт, що подається емітентами, складається з таких розділів:*
Титульний аркуш.*
Основні відомості про емітента.*
Відомості про цінні папери.*
Опис бізнесу.*
Інформація про майновий стан та фінансово-господарську діяльність емітента.
Титульний аркуш звіту містить реквізити, обов'язкові для швидкої ідентифікації емітента, засвідчення достовірності звіту та реєстрації звіту в Комісії.
У примітках до таблиць розкривається інформація про внутрішні та зовнішні ринки, на яких здійснюється торгівля цінними паперами емітента.
У розділі "Опис бізнесу" у довільній формі розкривається така інформація за звітний рік:*
Стисла історія підприємства, важливі події його розвитку.*
Інформація про інформаційну структуру емітента, дочірні підприємства, філії, представництва із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, про зміни в організаційній структурі.*
Опис обраної облікової політики.*
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін.*
Інформація про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів.*
Інформація про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента порівняно з продукцією (послуг) конкурентів.*
Інформація щодо істотних проблем, які впливають на діяльність емітента.*
Ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Дослідження підприємства як об’єкта інвестування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок