Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Вступ до фаху. Фінанси.

Вступ до фаху. Фінанси.

Назва:
Вступ до фаху. Фінанси.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,83 KB
Завантажень:
338
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Вступ до фаху. Фінанси.


ПЛАН
Вступ
Чим обумовлено мій вибір спеціальності?
Яким дисциплінам, що вивчаються в коледжі я надаю перевагу для свого формування спеціаліста та інтелігента?
Чи задоволена я проведенням занять “Вступ до фаху”.
Щоб я хотіла покращити, удосконалити у вступі до фаху.
Коледж як структурний підрозділ Київського національно-торговельного університету.
Історичний розвиток моєї спеціальності – “Фінанси”.
Де я намір працювати після закінчення коледжу.
Що я знаю про свою майбутнє спеціальність.
Яке майбутнє чекає спеціаліста фінансиста.
Висновок.


Фінанси відіграють надзвичайно важливу роль у суспільстві. Вони формують його життєздатність, його потенціал, забезпечуючи при цьому реалізацію поставлених кожною людиною, кожним підприємством та державою в цілому завдань і цілей. Щодня ми вступаємо у безліч різноманітних відносин, важливе місце серед яких займають фінанси. При цьому ефективність фінансової системи залежить від двох основних чинників: фінансової освіченості громадян та майстерності фінансистів-професіоналів. На фоні фінансової безграмотності населення діяльність фахівців втрачає міцну опору, без якої дуже важко досягти належної організації у функціонуванні фінансів. Без достатньої ж кількості висококваліфікованих професіоналів неможливо забезпечити відповідну результативність фінансової діяльності, надійність і стабільність фінансової системи. Цим обумовлюється значення фінансової освіти у суспільстві, необхідність донесення фінансових знань у сім’ї кожному.
1.Ще зі школи я мріяла про професію пов’язану з грошима і працівником банка чи казначейства, або податкової. Моя мрія – це працювати у Державній податковій адміністрації. Тому після закінчення одинадцятого класу за порадою батьків я мого брата я обрала для себе професію фінансист. Тому, що вони розповіли мені, що професія фінанси – життєво важливою. З часом вона буде найпопулярнішою і престижною. Також вони пояснили, що це вибір на все життя. Серйозно поміркувавши я вирішила, і поклала собі за мету – бути фінансистом.
Але щоб досягти цієї мети я докладаю багато зусиль, а мої батьки терпіння і розуміння. І день за днем, крок за кроком я наближаюсь до цієї мети.
2. Я надаю перевагу такій дисципліні, як інформатика. Тому, що вона найбільш пов’язана із спеціальністю фінанси.
Інформатика – це наука про методи та засоби отримання обробки, зберігання, передавання та подання інформації. Яку б ми професію не обрали вона частково пов’язана з комп’ютером. На сьогоднішній день в усіх закладах, фірмах, установах чи підприємствах є комп’ютери, усе комп’ютеризовано. Тому я надаю перевагу цій дисципліні.
3. Так я дуже задоволена проведенням занять: вступ до фаху, тому що я дізналась дуже багато цікавого для себе, щодо моєї майбутньої професії фінансист.
Ми побували у Казначействі де нам багато дечого розповіли про фінансові відносини, що фінанси – це не гроші. Також ми були у банку – де нам розповіли про кредит, про юридичні і фізичні особи, депозити, вклади щодо мене “Вступ до фаху” дав зрозуміти, що це за спеціальність.
4. Я б хотіла продовжити “Вступ до фаху”, щоб побільше дізнаватись, щоб побільше було екскурсій по фірмах, підприємствах. А в цілому “Вступ до фаху” відіграє також велику роль як і ніші предмети.
5. Коледж як структурний підрозділ Київського національно-торговельно-економічного університету Київський державний торговельно-економічний університет – один зі правофлангових вищих навчальних закладів країни, який взяв на себе відповідальну, але дуже важливу місію – забезпечити підготовку фахівців новітньої формації, які поряд із глибокими сучасними теоретичними знаннями опанували б необхідні практичні навички, були адаптовані до роботи у ринкових умовах.
Університет – порівняно молодий вищий навчальний заклад створений 32 роки тому, але вже має свої традиції. Він має високу планку вимогливості до результатів своєї праці.
До послуг студентів – сучасні аудиторії, кабінети.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Вступ до фаху. Фінанси.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок