Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Фундаментальний аналіз інвестиційної ситуації

Фундаментальний аналіз інвестиційної ситуації

Назва:
Фундаментальний аналіз інвестиційної ситуації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,90 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Фундаментальний аналіз інвестиційної ситуації


План
1. Аналіз загальноекономічної ситуації
2. Аналіз загальноекономічної ситуації
3. Етапи аналізу стану емітента
4. Ринковий аналіз при формуванні фондового портфеля
5. Детальний аналіз фінансового стану
6. Список літературиАналіз загальноекономічної ситуації
Для того, щоб із усього різноманіття можливих напрямків вкладення коштів у різні види фондових інструментів вибрати ті, котрі є найбільш ефективними з погляду інвестиційних цілей, необхідно докладно їх проаналізувати. Один із розповсюджених методів аналізу ринку цінних паперів і його сегментів — так званий фундаментальний аналіз.
Повний фундаментальний аналіз проводиться на трьох рівнях. Спочатку в його рамках розглядається стан економіки фондового ринку в цілому. Це дозволяє з'ясувати, наскільки загальна ситуація сприятлива для інвестування і дає можливість визначити основні фактори, що детермінують зазначену ситуацію.
Після вивчення кон'юнктури в цілому здійснюється аналіз окремих сфер ринку цінних паперів з метою виявлення тих з них, що у сформованих загальноекономічних умовах найбільш сприятливі для розміщення засобів з погляду обраних інвестиційних цілей і пріоритетів. При цьому розглядається стан галузей економіки, представлених на фондовому ринку. Виявлення найкращих напрямків розміщення засобів створює основу для вибору в їхніх рамках конкретних видів цінних паперів, інвестиції в які забезпечили б найбільш повне виконання інвестиційних задач. Тому на третьому рівні аналізу докладно висвітлюється стан окремих фірм і компаній, чиї часткові чи боргові фондові інструменти обертаються на ринку. Це дає можливість вирішити питання про те, які цінні папери є привабливими, а які з тих, котрі вже придбані, необхідно продати.
Вивчення загальної економічної ситуації на першому етапі аналізу засноване на розгляді показників, що характеризують динаміку виробництва, рівень економічної активності, споживання і нагромадження, розвиненість інфляційних процесів, фінансовий стан держави. При цьому починаються спроби встановити конкретні механізми впливу на стан справ в економіці найважливіших політичних і соціальних подій. Виявлення факторів, що детермінують господарську ситуацію в цілому і безпосередньо віддзеркалюються на фондовому ринку, дозволяє визначити загальні умови, на тлі яких доведеться проводити інвестиційну політику і побудувати прогнози щодо перспектив їхньої зміни. Оскільки макроекономічна обстановка є предметом пильної уваги з боку широких кіл економістів, при проведенні її фундаментального аналізу є можливість спиратися на досить глибокі на-робки і висновки, що робляться провідними експертами у цій галузі.
Аналіз загальноекономічної ситуації
Загальноекономічна ситуація відбиває стан у більшості сфер господарства, однак кожна з цих сфер підкоряється не тільки загальним, але й своїм часткам, внутрішнім закономірностям і, відповідно, висновки, зроблені намакрорівні, потребують конкретизації і коректування. Навіть якщо аналіз обстановки в цілому показує, що вона несприятлива для інвестування, це аж ніяк не означає, що не можна знайти галузі, куди можна було б з великою вигодою вкладати кошти.
Звичайний розвиток галузей підкоряється визначеним закономірностям. Початкові етапи їхнього становлення, пов'язані з підйомом і швидким зростанням прибутковості, поступово змінюються більш-менш тривалими періодами стійкого розвитку. З часом у ряді галузей може простежитися стагнація, а деякі з них просто відмирають. При проведенні аналізу намагаються виявити галузь, що знаходиться у стадії підйому й у рамках встановлених інвестиційних пріоритетів дає кращі порівняно з іншими можливості розміщення засобів.
Для галузевого етапу фундаментального аналізу велике значення має наявність чіткої класифікації галузей і підгалузей, що відображають їхні технічні особливості. Необхідно чітко визначити, з яким колом фірм чи підприємств пов'язаний аналіз, чи немає в їх числі тих, котрі більш доцільно було б зарахувати до інших галузей, і чи не випали з переліку компанії, що належать за своїми технологічними особливостями до аналізованої галузі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Фундаментальний аналіз інвестиційної ситуації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок