Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Моє бачення моєї майбутньої професії фінансиста

Моє бачення моєї майбутньої професії фінансиста

Назва:
Моє бачення моєї майбутньої професії фінансиста
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,34 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
“Моє бачення моєї майбутньої професії фінансиста”


ПЛАН
Вступ
1. Чому я мрію стати фінансистом?
2. Що я знаю про фінанси?
3. Основні риси професії фінансиста
Висновок
Список використаної літератури


Вступ
Фінансист вміє заощаджувати гроші. І це важливо саме в наш час, коли багато підприємств різного рівня вдало починають, мають солідний капітал, але за короткий час, через невміння заощаджувати, банкрутують.
У малому бізнесі для управління фінансами досить кваліфікації бухгалтера чи економіста, тому що фінансові операції майже не виходять за рамки звичайних безготівкових розрахунків, основою яких є грошовий обіг. Зовсім інша картина з фінансами великого бізнесу. Великому бізнесу необхідний великий потік капіталу і, відповідно, великий потік споживачів продукції. У великому бізнесі переважають фінансові операції, пов'язані з інвестиціями, у тому числі зі збільшенням капіталу. Тому без кваліфікованого фінансиста великий бізнес сьогодні просто неможливий.
В процесі становлення фінансиста-спеціаліста вирішуються наступні завдання: з’ясовується сутність фінансових ресурсів підприємств, методів і джерел їх формування, організація фінансової діяльності підприємств; набуття навичок здійснення розрахунків грошових нагромаджень, формування і розподілу прибутку, визначення потреби в обігових коштах, джерелах фінансування основних фондів; оволодіння методами оцінки фінансового стану і санації підприємств.
Працівники фінансової системи країни забезпечують збір достатніх засобів для покриття витрат, які передбачені в бюджетах всіх рівнів. Завдяки професіоналізму фінансових працівників створюються сприятливі умови для подальшого вдосконалення бюджетно-податкового законодавства, втілення нових методів бюджетного планування і податкового управління для підвищення степеня ефективності системи казначейства.
Тому професія фінансиста є вкрай важливою для суспільства і потребує залучення до лав працівників фінансової системи нові сили, які прагнуть вчитися і приносити користь оточуючим.


1. Чому я мрію стати фінансистом?
На це питання у мене є багато відповідей.
По-перше, хочеться бути потрібним як для певного підприємства, так і для держави в цілому. Адже свої знання фінансисти можуть використовувати як в межах невеликого підприємства, організації, так і в масштабах країни – складання бюджету країни тощо.
Планування, розподіл фінансів, формування капіталу і тому подібне – ось далеко не весь перелік того, що робить фінансист практично будь-якого рівня.
Дана професія вимагає особливої відповідальності, дисципліни і організованості. Але і з цифрами можна працювати творчо. Навіть у тому, як їх оформити, як працювати зі спеціальними комп’ютерними програмами.
Фінанси є життєво важливою системою в економіці та суспільстві в цілому. Налагоджені фінансові відносини виступають запорукою нормальної життєдіяльності Фінанси відіграють важливу роль, тому що фінанси пронизують усе наше життя, з фінансовими категоріями ми зустрічаємось повсюди, адже до них належать податки, доходи, прибуток, бюджет, пенсії, дотації, штрафи, фінансові санкції. Тому мій вибір професії – це фінансист.
На фоні фінансової безграмотності населення діяльність фахівців втрачає міцну опору, без якої дуже важко досягти належної організації у функціонуванні фінансів. Без достатньої ж кількості висококваліфікованих професіоналів неможливо забезпечити відповідну результативність фінансової діяльності, надійність і стабільність фінансової системи.
Мені подобається думка про те, що я зможу навчитися розпоряджатися фінансами не тільки в межах конкретного підприємства чи фірми, але й зможу знати, що робити з власними фінансами, які сподіваюся заробляти, будучи на посаді фінансиста.


2. Що я знаю про фінанси?
Фінанси - економічний інструмент розподілу та перерозподілу валового внутрішнього продукту (ВВП) та національного доходу, засіб контролю за утворенням та використанням фондів грошових коштів. Головне призначення фінансів - через утворення грошових доходів та фондів забезпечити не лише потреби держави та підприємств в грошових коштах, але і контроль за використанням фінансових ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Моє бачення моєї майбутньої професії фінансиста

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок