Головна Головна -> Реферати українською -> Фінанси -> Оформлення результатів податкових перевірок

Оформлення результатів податкових перевірок

Назва:
Оформлення результатів податкових перевірок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,63 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Оформлення результатів податкових перевірок


Якщо за результатами документальної перевірки порушень не виявлено, то оформляється довідка про факт проведення перевірки і відсутність порушень податкового законодавства.
У разі виявлення фактів приховування або заниження сум податків, перекручення даних у бухгалтерських документах, податковій звітності за результатами перевірок та обстежень, проведених на підприємствах або у громадян — суб'єктів підприємницької діяльності, посадові особи податкових органів оформляють акти.
Акти складаються на спеціальних бланках і містять три частини: вступну, описову і підсумкову.
У вступній частині акта зазначаються такі дані:—
дата та номер акта перевірки;—
місце проведення перевірки;—
повна й скорочена назва підприємства, що перевіряється;—
прізвища, імена, по батькові, посада, спеціальне звання осіб, що проводили перевірку, назва органу, який вони репрезентують;—
дата і номер посвідчення на проведення документальної перевірки;—
період діяльності підприємства, за який проведена перевірка; —дата початку і закінчення перевірки;—
дані про категорію документальної перевірки (комплексна, тематична, зустрічна тощо);—
прізвища, імена, по батькові посадових осіб підприємства, що перевіряється;—
дані про реєстрацію підприємства в органах державної влади та про взяття на облік у державних податкових органах, ідентифікаційний код платника;—
юридична адреса підприємства;—
види діяльності, що ліцензуються;—
інформація про фактичні види діяльності підприємства, у тому числі ті, що здійснюються без необхідної ліцензії;—
дані про наявність поточних, валютних та інших рахунків у банках;—
дані про розмір статутного фонду;—
інформація про результати попередньої перевірки.
У вступній частині також відображаються основні показники фінансово-господарської діяльності підприємства, схеми товарних та грошових потоків.
В описовій частині акта документальної перевірки у систематизованому вигляді наводяться факти виявлених порушень податкового законодавства. Зміст порушення має бути чітко викладений з посиланням на конкретні статті й пункти законодавчих та інших нормативних актів, що порушені платником. Зазначаються також документи податкового та бухгалтерського обліку, бухгалтерські записи відображення відповідних операцій та інші докази, що вірогідно підтверджують наявність факту порушення.
У підсумковій частині акта в узагальненому вигляді викладаються виявлені порушення і вказуються з розбивкою по роках і податкових періодах суми занижених (завищених) податків та зборів.
Для підтвердження окремих записів в акті до нього можуть додаватися необхідні розрахунки. В окремих випадках вилучаються документи або копії з них, які свідчать про виявлені факти порушень. У такому разі в акті робиться відповідний запис з розпискою посадової особи і переліком документів, що вилучаються.
Якщо в ході перевірки виявлено порушення і дораховано суми податків, то податковим інспектором на окремому аркуші складається розрахунок фінансових санкцій.
Акт підписується посадовою особою податкової інспекції, яка здійснювала перевірку, керівником та головним бухгалтером підприємства.
Один примірник акта перевірки та всіх додатків до нього, включаючи розписку з переліком вилучених документів, передається керівникові підприємства. Другий примірник не пізніше наступного дня після підписання акта реєструється в спеціальному журналі обліку результатів контрольної роботи і передається на розгляд начальникові відділу. Рішення про застосування фінансових санкцій приймається Головою податкової інспекції або його заступником.
Акти перевірок, за якими прийняті письмові рішення щодо застосування фінансових санкцій, передаються у відділ обліку та звітності для контролю за стягненням належних сум у бюджет.
Згідно з чинним законодавством до підприємств, організацій та громадян — суб'єктів підприємницької діяльності можуть застосовуватися такі види фінансових санкцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Оформлення результатів податкових перевірок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок