Головна Головна -> Реферати українською -> Іноземні мови -> реферат: Nettle / Кропива

Nettle / Кропива / сторінка 2

Назва:
Nettle / Кропива
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
142,58 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Кропива (Urtica) - рід квітучих рослин в сімействі Urticaceae, головним чином постійні трави, але деякі щорічні, і трохи чагарникові. Найбільш відомий член роду – Жалка кропива Urtica dioica, абориген в Європі, Азії, і Північній Америці. Рід також містить безліч інших різновидів з подібними властивостями, внесеними в список нижче. Однак, велика кількість імен різновиду, з якими можна зіштовхуватися в цьому роді в старішій літературі тепер визнані як синоніми Urtica dioica. Деякі з цих імен все ще розпізнаються як підрізновид.

Весь різновид, внесений у нижчезгаданий список має жалке волосся, і можна припускати, що всі вони мають дуже подібні лікарські використання як і жалка кропива. Жало Urtica ferox, ongaonga чи кропиви дерева Нової Зеландії, як відомо, убивало коней, собак і принаймні одну людину.

До різновидів у роді Urtica, і її первинних природних діапазонів, підпадають:

Urtica angustifolia. Китай, Японія, Корея.

Urtica cannabina. Західна Азія від Сибіру до Ірану.

Urtica dioica (Жалкий чи кропива Бика). Європа, Азія, Північна Америка.

Urtica dubia (Широколистяна кропива) Канада.

Urtica ferox (Ongaonga чи кропива дерева). Нова Зеландія.

Urtica hyperborea. Himalaya від Пакистану до Bhutan, Монголії і Тибету, високих висот.

Urtica incisa (кущова кропива ). Австралія.

Urtica laetivirens. Японія, Manchuria.

Urtica parviflora. Himalaya (високогірна).

Urtica pilulifera (Римська кропива). Європа

Urtica platyphylla. Китай, Японія.

Urtica thunbergiana. Японія.

Urtica urens (Карликова або Щорічна кропива). Європа, Північна Америка.

Сімейство Urticaceae також містить деякі інші рослини, які називаються кропивами амі, які не є членам роду Urtica. Вони включають Деревоподібну кропиву Laportea canadensis, знайдену в східній Північній Америці від Nova Scotia до Флориди, і Несправжню кропиву Boehmeria cylindrica, знайдену в більшості Сполучених Штатів до сходу від Скелястих гір. Оскільки її ім'я має на увазі те, що несправжня кропива не жалить.

Кропива - винятково личинкова рослина, яка є продуктом живлення для декількох різновидів метелика і також їжею для личинок деякої молі, включаючи Точкову Міль, Полум'я, Готичний, Сірий Чі, Сірого Мопса, Менший Широкий-широкий-обмежений Жовтий Underwing, Мишова Міль, Setaceous Єврейський знак і Маленькі Кутніі тіні. Корені іноді з’їдаються личинкою Молі Примарі Hepialus humuli.

Використання

Стебла Кропиви - популярна сировина, яка використовується в маленькому масштабі papermaking.

Вершки стебла кропиви популярні у приготовлені зелені в багатьох областях, і особливо високо в білку. Деякі кухарі зливають першу воду, щоб

позбутися від формік-кислоти, у той час як інші зберігають воду і готують кропиви так. Вершки кропиви продаються на ринках деяких фермерів і природних продовольчих магазинів. Кропива, як думають, є galactagogue, і клінічний іспит показав, що сік є корисним для пацієнтів з можливою зупинкою серця.

Пожалення чи тілесне покарання кропивою, є спеціальним процесом застосування жалких кропив до шкіри, щоб викликати запалення. Це робиться в народі як засіб від ревматизму, оскільки це забезпечує тимчасове полегшення від болю.

Витяжки можуть використовуватися, щоб боротися з артритом; також досліджується корисність і при використанні лікування сінною лихоманкою.

Витяжки кореня кропиви екстенсивно вивчилися в клінічних дослідженнях, як лікуванн ознак м'якого prostatic hyperplasia (BPH). Ці витяжки виявилися дієвішими у порівнянні з плачемо і кола інших травяних лік.

Традиційний засіб використання кропиви втирання листків рослини. У той же час немає ніякого наукового свідчення, що ці методи є дієвими, інша справа, що використовуючи листя кропиви відволікаються від уїдливого болю.

Безпека

Хоча свіжі листи можуть заподіювати болючі жала, вони рідко серйозно шкідливі. Інакше більшість різновидів кропиви надзвичайно безпечні, і деякі можуть навіть споживатися після того як видалити жала.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Nettle / Кропива

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок