Головна Головна -> Реферати українською -> Іноземні мови -> Девід Бекхем (англійська)

Девід Бекхем (англійська)

Назва:
Девід Бекхем (англійська)
Тип:
Реферат
Мова:
Англійська
Розмiр:
758,53 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Девід Бекхем (англійська)

Date of Birth

2 May 1975, Leytonstone, London, England, UK

Birth Name

David Robert Joseph Beckham

Nickname

Dave Becks Golden Balls DB7

Height

5' 11¾" (1.82 m)

Mini Biography

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 



Реферат на тему: Девід Бекхем (англійська)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок