Головна Головна -> Реферати українською -> Іноземні мови -> Комунікативні технології при вивченні французського усного мовлення (аудіювання, діалогічного та монологічного мовлень)

Комунікативні технології при вивченні французського усного мовлення (аудіювання, діалогічного та монологічного мовлень)

Назва:
Комунікативні технології при вивченні французського усного мовлення (аудіювання, діалогічного та монологічного мовлень)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,66 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Комунікативні технології при вивченні французського усного мовлення (аудіювання, діалогічного та монологічного мовлень)


Поглиблення міжнародних зв’язків України, інтеграція України до загальноєвропейських структур підвищують роль іноземних мов як важливого засобу між культурного спілкування.
В оволодіння іноземною мовою як засобом між культурного спілкування і важливим механізмом у діалозі культур різних народів і націй підхід, що забезпечує високий рівень знань з іноземної мови, розвиває комунікативні уміння учнів у різних видах мовленнєвої діяльності, сприяє їхньому вихованню, розвитку й самоосвіті.
Саме в основі навчальної програми для 12-річної школи покладено формування комунікативної компетенції. Цей підхід акцентує більшу увагу на функціях мовних, лексичних і граматичних одиниць, що сприяє розвитку комунікативно спрямованого оволодіння учнями навчального матеріалу.
В учнів повинні бути сформовані такі комунікативні вміння: в аудіюванні: 1) розуміти усні висловлювання партнерів у спілкуванні в межах тематики і ситуацій та адекватно реагувати на них; 2) розуміти прохання і вказівки вчителя, однолітків, пов’язані з навчальними та ігровими ситуаціями; 3) зрозуміти загальний зміст навчальних текстів (оповідання, вірші); 4) повністю і точно розуміти повідомлення монологічного характеру; у говорінні: 1) здійснювати діалогічне спілкування з дорослими й однолітками, з носіями мови 2) робити зв’язні висловлювання відповідно до ситуацій, використовуючи основні комунікативні типи мовлення, (опис, повідомлення, характеристику).
У центрі уваги комунікативного підходу перебуває діяльність самого учня. Вчитель залучає учнів до творчої співпраці для ефективної підготовки і проведення уроку через пошукові. Особистісно зорієнтовані завдання, проектну діяльність.
Важливо, що сучасне навчально-методичне забезпечення вивчення іноземної мови було здебільшого зорієнтоване на виконання продуктивних видів вправ і завдань, котрі мають на меті перевірити рівень розуміння змісту прочитаного через практичне використання отриманої інформації в усному мовленні та продукуванням власних висловлювань у зв’язку з прочитаним.
Завдання вчителя – зробити урок цікавим і динамічним. Тому треба: 1) на уроці чергувати фізичну і розумову діяльність; 2) подавати цікавий матеріал, який діти краще запам’ятовують; 3) крім повсякденних знайомих ситуацій шукати матеріали в світі казок, цікаві ігри, пісні, вірші; 4) завдання повинні бути різноманітними, цікавими і практичними з точки зору повторюваності мовних функцій; 5) відзначати успіхи дітей і заохочувати їх до подальшого навчання.
Оволодіння говорінням все більше набуває продуктивного характеру: учні здійснюють мовленнєві дії не тільки з опорою на зразок, але й за аналогією, а також відповідно до поставленого комунікативного завдання; збільшується обсяг парних, групових форм роботи на уроці, активніше впроваджується у навчальний процес проектна діяльність. яка передбачає спільні дії учнів у розв’язання комунікативних завдань.
Вважаю, що урок буде ефективним тоді, коли він буде цікавим і для учителя, і для учнів. Кожен урок повинен мати комунікативну спрямованість. Кожен учень повинен відчувати себе безпосереднім учасником мовного процесу. Ідеальним засобом навчання і виховання є проект – цільовий акт дійсності, в основі якого лежать інтереси дитини, бо проектні робота допомагає всім учням працювати об’єднано і ділитися вміннями і досвідом. Це дуже гарна можливість для учнів зі слабкими мовними навичками проявити нелінгвістичні здібності до малювання, ліпки, співу і це стимулює їх до діяльності.
Так, під час проектування уроку на тему «Моя улюблена квартира», учні займались не тільки всіма видами мовленнєвої діяльності, але й всіма видами свого досвіду з ліпки фотографування, малювання. Найбільше мене вразив проект, який складався з двох кімнат і каплички. Учень пояснив, що капличка потрібна для того, щоб просити в Бога прощення за себе, за своїх рідних і васіх людей на світі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Комунікативні технології при вивченні французського усного мовлення (аудіювання, діалогічного та монологічного мовлень)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок