Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Порівняльна характеристика Німеччини та Малаазії

Порівняльна характеристика Німеччини та Малаазії

Назва:
Порівняльна характеристика Німеччини та Малаазії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,04 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Порівняльна характеристика Німеччини та Малаазії
Розміщення щодо океану
Малайзія є півострівною державою. Маже з усіх сторін оточена водою. І це є води Тихого океану.Бреги Німеччини омиті водою на півночі Північним та Балтійським морем.
Отже як та так і та країна мають вихід до свтового окену, проте потрібно сказати, що Малайзія займає вигідніше положення так як розташована на перетині морських шляхів: Австралія, Японія, Європа, Африка і т.д.
Розташування в частині світу
Абсолютно в різних частинах світу розміщені країни, отже Малайзія є однією чи не найвіддаленішою країною Азії, а Німеччина країна Північної Європи.
Відносно розміщення в частині світу, то Німеччина лідирує, так як знаходиться майже в центрі чи не найрозвиненішого регіону світу Зх. Європи.
Характеристика сусідського положення.
Федерація Малайзія країна в Південно-східній Азії, яка складається з двох частин , розділених Південно-Китайським морем.Західна Малайзія (або материкова) межує з Тайландом на півночі і з Сингапургом на півдні, до Сингапургу веде дамба через протоку.Східна Малайзія межує з Індонезією і з султаном Бруней Даруссалам.
Німеччина – держава центральної Європи, межує з Данією, Польщею, Чехією, Австрією, Швейцарією, Францією, Люксембургом, Бельгією та Нидерландами.
Звичайно, що сусідське положення розвинутих країн Європи дає перевагу Німеччині над Малайзією. Остання ж страждає і через своє віддалене розміщення і велику протяжність саме морських кордонів.
Форма територі
їФорма території Німеччини більш округла, що дає можливість більшій мобільності між федеральними землями, однорідний клімат.
Малайзія має видовгувату форму протяжністю з пн-зх на пд-сх., що дещо негативно впливає на внутрішні зв’язки в країні (потреба в більш дорожчих видах транпорту для швидшого пересування).
Площа
Площа території Німеччини 357 022 кмІ, з них 2.18% води.
Малайзія дещо менша і займає площу 329 758кмІ, з них 0.3% займає водна поверхня.
Розміщення столиці
Важливе значення для країни має розміщення столиці, так як вона, як правило є економічним, політичним і культурним центром. Більш вигідне є розміщення Куала-лумпур, вона знаходиться в центрі Малайзії, як в широтному так і в меридіальному відношенні.
Берлін – столиця Німеччини має дещо віддалене розміщення в північно східному напрямку, це поязано з минулим так як раніше Берлін був столицею «Німеччини канцтабору»
Адміністративно-територіальний устрій.
Західна Малайзія складається з 11 штатів, і двох федеральних територій.
Острівна, або східна Малайзія складається з федеральної території і двох штатів Сабах і Саравар, які займають північну частину острова Борнео.
Держава Німеччина розділена на 16 частково незалежних федеральних земель.
Відповідно до вище написаного в Малайзії більший вплив держави, а Німеччина характеризується більшими вповноваженнями самоврядування земель.
Населення
Малазія за чисельністю населення знаходиться на 46-му місці у світі. На кінець 2007 року її населення становить 24,821 млн. чол З них приблизно 80 % концентрувались в півострівній Малазії. Густота населення – 78 чол/км2.
На півострові: малайці - 50%, китайці - 38%, індійці - 10%, орангасли (тубільні племена, представники яких ще живуть на півострові) - 1%. На Сараваке (Східна Малайзия): тубільні племена - 50%, китайці - 30%, малайці з індійцями - 20%. У Сабахе процентне співвідношення груп населення майже нічим не відрізняється від Саравака.
Населення Німеччини (13-те місце в світі за чисельністю) майже в 3,5 рази перевищує населення Малазії і становить 82,31 млн.чол. з густотою 231 чол/км2.
Німеччина – країна з найбільшим населенням серед країн Євросоюзу. Серед іноземців – 2,1 млн. вихідців з інших країн Євросоюзу, 1,5 млн. вихідців із європейських країн, що не є членами ЄС, і 1,7 млн. турків.
В Німеччині народжуваність становить 8,5 на 1000 чол., смертність – 9,9. В Малазії – 2,37 та 5,12 відповідно.
З вище сказаного можна зробити висновок, що рівень та умови життя населення в Німеччині значно кращі, ніж у Малазії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Порівняльна характеристика Німеччини та Малаазії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок