Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Інвентаризація житлового фонду

Інвентаризація житлового фонду

Назва:
Інвентаризація житлового фонду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,73 KB
Завантажень:
127
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Інвентаризація виконується з метою:

• вияснення наявності, складових і стану житлового фонду;

• визначення вартості житлових будівель, необхідної для встановлення розмірів амортизаційних відрахувань, визначення розмірів податку;

• встановлення величини страхування.

Дані інвентаризації є основою для внесення змін в інформацію про житловий фонд (первинну облікову документацію, статистичну і бухгалтерську звітність).

Інвентаризація житлового фонду складається з основного обстеження, що полягає в початковому суцільному обліку і оцінці, та поточній реєстрації наступних інвентаризаційно-оціночних змін.

При виконанні інвентаризації слід дотримуватись такої послідовності робіт:

• складання списку і встановлення інвентаризаційної нумерації житлових будівель;

• вивчення матеріалів попередніх обстежень, які мають відношення до інвентаризації, вивчення господарських книг;

• складання кошторису на виконання робіт;

• розподіл обстежуваної території на переписні райони і на переписні ділянки;

• підбір, підготовка і випробування інструкторського і реєстраторського персоналу (ознайомлення з інструкціями і виконання пробних робіт);

• обстеження в натурі, проведення необхідних вимірів, заповнення форм, складання схематичних креслень земельних ділянок і будівель та експлікацій до них;

• виконання оцінки будівель;

• перевірка виконаних робіт;

• прийняття виконаних робіт і занесення їх в опис інвентарних справ (на кожний житловий будинок заводиться окрема інвентарна справа).

1 Загальна характеристика інвентаризації житлового фонду

Для одержання даних про житловий фонд, його кількісний та якісний склад, правовий і юридичний статус, вартісні характеристики, кількість проживаючих громадян і т.п. проводиться державний облік будинків, квартир та інших житлових приміщень. Державному обліку підлягають усі житлові будинки і приміщення в інших будівлях, що призначені для постійного проживання, а також службові житлові приміщення і гуртожитки. Житлові будинки і приміщення в інших будівлях включаються в склад фонду після прийняття їх в експлуатацію державною приймальною комісією. реєстрації і технічної інвентаризації. [15].

Не враховуються в складі житлового фонду дачі, літні садові будиночки, інші будівлі і приміщення, які призначені для сезонного тимчасового проживання. В житловий фонд не входять нежитлові приміщення в житлових будинках, що призначені для торгових, побутових та інших потреб непромислового характеру.

Розрізняють житлові і нежитлові будівлі. Житлова будівля - будинок постійного типу, який розрахований на довгий термін проживання. Нежитлова будівля - будинок, призначений для виробничих, торговельних, культурно-просвітніх, лікувально-санаторних, комунально-побутових, адміністративних та інших потреб.

Будівля - окремий будинок, що складається з однієї або декількох частин, які становлять одне ціле.

На земельній ділянці будівлі поділяються на основні і службові.

Основною називається будівля, яка серед інших є головною за функціональним призначенням, за капітальністю побудови й архітектурними ознаками. На одній земельній ділянці може бути одна або більше основних будівель.

Службовою є будівля, яка по відношенню до основної має підпорядковане, другорядне значення. При технічній Інвентаризації внутрішні приміщення службових будівель не обміряються і не враховуються До службових приміщень відносять гаражі, сараї, навіси, дворові потреби тощо.

Дворовими спорудами називають будівлі допоміжного, господарського призначення: колодязі, огорожі, ворота, дворові покриття тощо.

Прибудовою називається частина будівлі, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, яка є допоміжною по відношенню до будівлі і має з ним одну (або більше) загальну капітальну стіну. Прибудови у переважній більшості мають внутрішнє сполучення з основною будівлею. До них потрібно відносити: прибудовані кухні, житлові прибудови, сіни, тамбури, веранди тощо.

Всі прибудови поділяються на опалювані і неопалювані. Загальна площа приміщень в опалюваних прибудовах враховується у складі житлового фонду.

Житловий будинок - будівля, яка має поштовий номер, уся або не менше ніж половини загальної площі якої призначені для постійного проживання, розташована на земельній ділянці з усіма розташованими на ній допоміжними будівлями і елементами благоустрою.

Поверхи житлових будинків залежно від їх розташування по відношенню до позначки тротуару або замощення вважаються:

- надземними - при позначці підлоги приміщень не нижче від позначки тротуару або замощення;

- цокольними (напівпідвальними) - при позначці підлоги приміщень нижче від позначки тротуару або замощення, але не більше ніж на половину їх внутрішньої висоти;

- підвальними - при позначці підлоги приміщень нижче від позначки тротуару або замощення більше ніж на половину висоти цих приміщань;

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Інвентаризація житлового фонду

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок