Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Боліварианська Республіка Венесуела

Боліварианська Республіка Венесуела

Назва:
Боліварианська Республіка Венесуела
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,67 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат
«Боліварианська Республіка
Венесуела»
 


План
1.Вступ
2.Географія
3.Політичний устрій
4.Історія
5.Економіка Венесуели
6.Українсько-венесуельські відносини
7.Венесуела - маленький рай
1.Вступ
Боліварианська Республіка Венесуела
Repъblica Bolivariana de Venezuela
Прапор Герб
Жовта, синя, червона смужки
Гімн: «Gloria al Bravo Pueblo»
Карамкас (ісп. Caracas) — столиця Венесуели (та найбільше місто).
10°30? пн. ш. 66°58? зх. д.
Місто розташоване в долині Анд, на висоті 900—1000 м над рівнем моря. Клімат у Карамкасі вологий, субекваторіальний. Середня температура січня становить +19 °C, липня — +21 °C. Опадів у рік випадає 820 мм. Із травня по листопад триває сезон дощів.
Офіційні мови іспанська мова
Державний устрій Федеративна Республіка
- Президент Уґо Чавес
- Віце-президент Хорхе Родріґес
Незалежність
- від Іспанії 5 липня 1811
- від Великої Колумбії 13 січня 1830
- Визнана незалежною 30 березня 1845
Площа Загалом 916 445 кмІ (33); Води (%) 0,3
Населення
- оцінка 2007 р. 27 730 435 (45)
- перепис 2001 р. 23 054 210
- Щільність 30/кмІ (173)
Валюта Венесуельський болівар (VEB)
Боліварська Республіка Венесуела (ісп. Repъblica Bolivariana de Venezuela, «мала Венеція») - країна на півночі Південної Америки на узбережжі Карибського моря, межує на сході з Ґайаною, на півдні - з Бразилією, на заході - з Колумбією.
До складу Венесуели входять також біля сорока островів, найбільший – острів Маргарита.
Адміністратвгий поділ. У адмін. відношенні В. поділена на Федеральний округ, 20 штатів, 2 федеральні тер. і федеральні володіння (72 о-ви в Карибському м.).
Офіц. мова – іспанська.
 
Мапа Венесуели
2.Географія
Венесуела – країна гір, рівнин і лісів. Основні природні райони: гірська область Анд, западина Маракайбо, Льянос і Ґвіанське плоскогір'я. Гори Анди й озеро Маракайбо на північному-заході, рівнини в центрі, дельта річки Оріноко на сході, Гайанська височина на південному-сході.
Водоспад Ангель - найвищий у світі.
Амнхель (ісп. Бngel) — найвищий у світі водоспад, знаходиться на ріці Чурун у тропічних лісах Венесуели та спадає з гори Ауянтепуй, загальна висота 978 м. Названий на честь льотчика і випробувача Джеймса Ейнджела (англ. James Angel), що перелетів через водоспад і розбився при приземленні в 1935 році.
Щосекунди він скидає 300 м3 води.
Національний парк Канайма, Венесуела, 750 км до південно-сходу від Каракаса.
Національний парк Канайма
Parque Nacional Canaima
Національний парк площею 30 тис. кмІ в південно-східній частині Венесуели, що межує з Бразилією і Гаяною. Парк розташований в штаті Болівар та приблзно займає територію Ґран-Сабана (великої савани).
Парк був заснований 12 червня 1962 року. Це другий за розміром парк країни, після Паріма-Тапірапеко. З 1994 року парк є об'єктом Світової спадщини ЮНЕСКО, через неповторну природу регіону, особливно гори-тепуй, характерні для цього району.
Національний парк Канайма
На тер. Венесуели виділяють дек. структурних елементів: Ґвіанський щит, Венесуельський крайовий прогин і сх. відроги Андської складчастої системи. Западина Маракайбо заповнена морськими пісковиками і сланцями крейди, континентальними і морськими вугленосними відкладами кайнозою, що вміщують великі поклади нафти і газу. У межах Ґвіанського щита, південніше р. Оріноко, на поверхню виходять архейські ґнейси, залізисті кварцити і зеленокам'яні вулканічні породи, неузгоджено перекриті пісковиками верхів ниж. протерозою (серія Рорайма), прорвані сіллами і дайками долеритів. Ці утворення складають найвищу частину Ґвіанського нагір'я. Хребти Анд складені сильно дислокованими глинистими сланцями і пісковиками ниж. палеозою, вулканогенними товщами карбону-тріасу, пісковиками і вапняками крейди, прорваними палеозойськими і палеогеновими гранітами. Берегові хребти складені в осн. породами верх. юри, крейди і палеогену.
Таким чином, територія В. включає три геологічні провінції: докембрійські щити, геотектонічні комплекси і басейни осадонакопичення, що представляють винятковий потенціал розвитку мінерально-сировинної бази країни.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Боліварианська Республіка Венесуела

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок