Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Угорщина

Угорщина

Назва:
Угорщина
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,34 KB
Завантажень:
542
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.2


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
1. Гостинність угорців
У 896 році язичницькі племена угорців перекочували з Азії до Карпатського басейну й розчинили у собі народності, що тут мешкали. А згодом стали запрошувати до себе з усіх країв ченців, учителів, митців та майстрів, які осідали тут та своєю культурою і звичаями збагачували угорський народ. Тож, угорці особливі й колоритні, винахідливі й працьовиті, та, насамперед, щиросерді й гостинні.
Догори
 
2. 1000-літня культура
Тут поєднуються впливи східної і західної культури та традиції 1000-літньої держави. Історичні пам'ятки Римської Імперії, періоду 150-літнього турецького панування, маленькі середньовічні церкви і пишні базиліки, руїни замків на вершинах пагорбів і чудові палаци - всі вони свідки бурхливих історичних подій. Змістовну й багату на враження подорож обіцяють туристам історико-архітектурні пам'ятки, музеї та події культурного життя міст містечок та навіть селищ Угорщини.
Догори
3. Недоторкана природа
Невелика за розмірами Угорщина володіє неабиякими природними багатствами. Якби можна було зібрати докупи усі заповідники та природоохоронні зони країни, то отримана територія у 520 тисяч гектарів могла б посперечатися з найбільшими у світі національними парками. Тим, хто вирушає пішки або велосипедом, на фотополювання або спостереження за птахами, допомагають на маршруті вказівні таблички та позначені туристичні стежки.
Догори
4. Цілющі води
Під Угорщиною ціле море цілющих вод. Де б не робили свердловину, майже напевно натрапляли на термальне джерело. З близько 1300 відомих на сьогоднішній день джерел 80 знаходяться у Будапешті. Майже у 70 містах і селах на водах було споруджено водолікарні, купальні, пляжі з термальними басейнами або бальнеологічні готелі. Мінеральні води допомагають при захворюваннях опорно-рухового апарату, дерматологічних та гінекологічних хворобах, при патологіях органів травлення та нервової системи. Щедра природа дарує хворим одужання, а здоровим - насолоду. Докладно про найвідоміші угорські курорти йдеться у розділі "Термальні джерела".
Догори
5. Бурхливе культурне життя
Угорщина, батьківщина Ліста й Кальмана, Бартока і Кодая, - це імперія музики. Класичної, народної, сучасної. Тож не дивно, що цілий рік країна вирує фестивалями. Докладно з культурними програмами Ви зможете у розділі "Календар подій".
Догори
 
 
 
6. Будапешт - король Дунаю
Ця назва не випадкова. Завдяки своєму неповторному розташуванню, місто вважається одним з найпрекрасніших у світі. Між розташованою на узгір'ях і пагорбах Буду та рівнинним Пештом вільно плине оспіваний Дунай. Печери, цілющі термальні води, заповідні території - і все це у великому, двомільйонному місті, повному кипучого життя. Серед його історико-архітектурних пам'яток можна знайти амфітеатр часів древнього Риму і турецькі лазні, і особливий, угорський варіант сецесії. Численні театри, концертні зали і Національна опера, кав'ярні і пивні бари, джаз-клуби - з таким розмаїттям пропозицій годі нудьгувати. Мабуть, жоден турист, хто приїздить до Угорщини, не оминає Будапешт. Тож ми присвятили цьому чарівному місту однойменний розділ - "Будапешт"
Догори
7. Балатон
Найбільше у Центральній Європі тепловодне озеро. Родини з маленькими дітьми віддають перевагу відпочинку на його південному узбережжі, де дно дуже пологе. Над північним узбережжям, де вода глибша, височіють вулканічні гори. Балатон - це й є національні парки та древні фортеці, тут у воді віддзеркалюються яскраві вітрила, а виноградні плантації дарують відмінні вина. Тут, з півострова Тихань 900 років тому милувалася озером київська княжна Анастасія - донька Ярослава мудрого та дружина угорського короля Антраша І. Докладно про принади Балатону - у розділі "Балатон".
8. Об'єкти світової спадщини
Каталог ЮНЕСКО містить 8 розташованих в Угорщині об'єктів, які є частиною світової спадщини. Три з них - Національні парки: найбільша в Центральній Європі система карстових печер "Аггтелек", степ Хортобадь та найзахідніше озеро євразійського степу та найбільше лужно-земляне озеро Європи - Ферте.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Угорщина

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок