Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Найпопулярніші гірськолижні курорти Польщі

Найпопулярніші гірськолижні курорти Польщі

Назва:
Найпопулярніші гірськолижні курорти Польщі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,86 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Найпопулярніші гірськолижні курорти Польщі

Чи варто відвідувати гірськолижні курорти Польщі, коли поряд, на відстані витягнутої руки, маємо інші пропозиції, наприклад, з Альп? Після детального аналізу можна ствердити, що Польща теж має чим похвалитися. Для громадян України відпочинок у Польщі є особливо привабливим, оскільки в цьому випадку немає візових обмежень.

Найвідомішим польським курортом вважається Закопане, місто, що лежить у підніжжя Татрів, і яке любителі зимових видів спорту називають "зимовою столицею Польщі". Назва ця не випадкова, оскільки в Закопаному знаходиться найбагатша туристична інфраструктура, найвищі лижні траси та найгарніші пейзажі. Погодні умови дозволяють займатися лижним видом спорту протягом шести місяців на рік, а у випадку природних аномалій, коли тане сніг, лижні траси покривають штучним снігом.

Розташування містечка має одночасно свої переваги та вади. Доїхати сюди зимою надзвичайно важко. Єдиною дорогою від Кракова до Закопаного є відома "Закоп'янка", що належить до найбільш перевантажених доріг країни. Подорож залізницею теж не з приємних: прокладена лише одна лінія, котра часто буває заблокована через погодні умови або технічні аварії.

В Закопаному знаходиться близько 40 підйомників та 7 канатних доріг, найстаріша серед них, побудована ще перед війною, - канатна дорога, що завозить туристів на Каспровий Верх. Численні траси задовольнять будь-якого любителя цього виду спорту. Професіоналів зацікавлять траси на Носалю, для обслуговування яких використовують 9 підйомників і одну підвісну канатну дорогу. Там знаходиться небезпечна, інколи покрита льодом траса для слалому, одна з небагатьох, що відповідає стандарту FIS. Траси на Каспровому Верху (Халя Гонщенніцова і Халя Горичкова) також характеризуються високим рівнем складності. Погодні умови на схилах Каспрового досить швидко змінюються, тому ці траси рекомендують досвідченим лижникам.

Хто себе впевнено почуває на лижах, але ще не вважається професіоналом, вибирає чудові траси Буфорового Верху та Губалувки, а також трасу на Шумонівській Поляні, де знаходиться один з найсучасніших підйомників. Поряд розташований відомий готель Каспровий. Початківці, котрі приїжджають до Закопаного, щоб оволодіти технікою, також знайдуть щось для себе.

На підніжжі Носалю знаходиться декілька невисоких підйомників, котрі, щоправда, швидко набридають досвідченим лижникам. До легких належить також траса від Халі Горичкової до Кужніц, Ліпек та кілька пологих схилів на території міста.

Закопанe добре приготувалося до прийому туристів. Тут можна не лише зарезервувати місце в готелі, але також зупинитися у численних пансіонатах або приватному секторі. Для детального ознайомлення з пропозиціями житла радимо відвідати Інтернет сторінку

Зимову столицю Польщі відвідує дуже багато людей. Тим, хто не любить галасу міста і хоче насолоджуватися пейзажами Татрів, рекомендують такі місцевості, як Підхалля, Буковина і Бялка Татшаньська.

Буковина Татшаньська розташована на підніжжі Татрів, поряд з польсько-словацьким кордоном. Ця невелика місцевість характеризується гірським ландшафтом та специфічним суворим кліматом. Місцезнаходження Буковини поряд з Високими Татрами створює чудові умови для літніх піших мандрівок. Зимою Буковина стає досконалим та затишним гірськолижним курортом. Тут функціонує 34 лижних підйомника, що обслуговують ділянки різного рівня складності та довжини трас, і працюють прокатні пункти. Ціни прокату знаходяться в межах 25-40 злотих/день. Більшість трас освітлена, тому тут їздять на лижах навіть у сутінках.

Зупинитися можна в одному з численних пансіонатів або приватному секторі. Варто порекомендувати пансіонат "У Маложа", котрий складається з двох частин: "бацувки" (так у Польщі називають дерев'яні гуцульські хатини, у яких зупинялися на ніч пастухи) та пансіонату, що знаходиться на відстані 300 метрів. Бацувка має простий інтер'єр, але тут організовують масові вечірки під акомпанемент живого оркестру. Пансіонат пропонує 2-3-4- та 5-містні номери.

Загалом пансіонат розрахований на 30 місць. Кожний номер оснащений санвузлом. На території пансіонату знаходиться також їдальня, світлиця з каміном та автостоянка. Пансіонат організовує вогнища, прогулянки на санях, дискотеки, вечірки з місцевою музикою та смаженням баранів і поросят.

Конкуренцію для пансіонату "У Маложа" складає Буковинський пансіонат "Зося". Дещо менший, він розташований в 1000 м над рівнем моря і надає такі ж послуги. Ціна 48 злотих за добу. Можна також зупинитися у більш камеральних будинках відпочинку. Кожен з них пропонує подібні послуги, і тут можна домовлятися про ціну.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Найпопулярніші гірськолижні курорти Польщі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок