Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Українською реферат: Політична система і державний устрій Болгарії

Політична система і державний устрій Болгарії / сторінка 12

Назва:
Політична система і державний устрій Болгарії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
228,48 KB
Завантажень:
511
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
2.2. Діяльність Народних Зборів, їх функції. Провідні політичні партії.

Глава третя Конституції Болгарії від 1991 року регулює діяльність та визначає основні повноваження Парламенту Республіки Болгарія – Народних Зборів. В статті 62 гово-риться, що Народні Збори здійснюють законодавчу владу і парламентський контроль, складається з 240 народних представників і обирається на пропорційній основі (бар’єр – 4%) строком на 4 роки (ст. 63, 64-1). Важливі функції парламентського контролю вико-нували ще Великі Народні Збори, які вважались “особливим установчим органом”, які скликались за рішенням 2/3 депутатів Народних Зборів у складі 400 чоловік, які обира-ються всенародно. До їх компетенції відносились питання прийняття нового основного закону, зміна конституційного устрою і території Болгарії.

Народним представником може бути обраний болгарський громадянин, який не має іншого громадянства, який досягнув 21 року, не визнаний недієздатним і не відбуває покарання у вигляді позбавлення волі. В статті 67-2 вказано, що народні представники здійснюють свою діяльність на основі Конституції і законів, а в статті 68 – що депутати не можуть перебувати і на іншій державній службі. Основними статтями третього розділу Конституції Болгарії про Народні Збори е наступні:

Ø Народні представники не можуть були притягнені до кримінальної відповідальності, окрім тяжких кримінальних злочинів і тільки зі згоди Народних Зборів (ст.70).

Ø Повноваження народного представника припиняються у випадках, коли він заявляє особисто Народним Зборам про свою відставку, якщо в силу вступає вирок про поз-бавлення свободи за спланований злочин, який скоєний народним представником; у випадку його смерті (ст.72);

Ø Ст. 76 – нове засідання Народних Зборів відкриває найстарший за віком присутній народний преставник. Цікавим є те, що на першому засіданні народні представники приносять наступну присяду: “Клянусь в ім’я Республіки Болгарія дотримуватись Конституції і законів держави і у всіх своїх діях керуватись інтересами народу. Присягу прийняв”.

Під час першого засідання народні представники обирають голову та його замісників. Голова Народних Зборів має такі повноваження:

§ Представляє Народні Збори;

§ Пропонує проект порядку денного засідань;

§ Відкриває та закриває засідання Народних Зборів, керує ними, забезпечує порядок при їх проведенні;

§ Засвідчує своїм підписом зміст прийнятих Народними Зборами актів;

§ Обнародує рішення, декларації та звернення, прийняті Народними Зборами;

§ Організовує міжнародні зв’язки Народних Зборів.

Також із свого складу Народні Збори обирають постійні і тимчасові комісії. Постійні комісії надають сприяння діяльності Народних Зборів і здійснюють від його імені парла-ментський контроль. Тимчасові комісії обираються для бослідження проблем і проведення розслідувань. Всі посадові особи, які були викликані до парламентських комісій, повинні з’явитись і сприяти в наданні необхідної інформації.

Народні Збори приймають закони та інші акти більшістю половини голосів присутніх на засіданні народних представників, за виключенням випадків, коли, згідно Конституції, вимагається інша більшість. Голосування є відкритим, за виключенням випадків коли Конституцією передбачено таємне голосування і коли рішення про таємне голосування прийняте Народними Зборами. Засідання Народних Зборів є відкритими, але в окремих випадках Народні Збори можуть приймати рішення про проведення закритих засідань.

Члени уряду можуть приймати участь в засіданнях Народних Зборів і парламентських комісій. З іншої сторони, Народні Збори і комісії можуть примусити міністрів бути при-сутніми на їх засіданнях і відповідати на поставлені запитання.

Народні Збори мають право ратифікувати і денонсувати міжнародні договори, які но-сять військовий і політичний характер; стосуються участі Республіки Болгарія в міжна-родних організаціях; передбачають зміну кордонів держави тощо.

Діяльність Народних Зборів також регулює “Закон про організацію та діяльність На-родних Зборів”, від 23.08.2005, а останні зміни і доповнення до нього були внесені 27.03.2007. Закон складається з 12 глав, а також із заключних та перехідних положень.

Так, наприклад глава перша говорить про те, що діяльність Народних Зборів здійсню-ється на основі Конституції і даного закону. Народні Збори скликаються в столиці окрім випадків, коли виключні обставини зумовлюють проводити засідання в іншому місті.

Глава друга та третя окреслює положення про голову засідань і керівництво ними.

Інформація про парламентські групи міститься в главі 4. Там вказано, що в залежності від своєї політичної орієнтації, народні представники можуть створювати парламентські групи, мінімальна кількість членів повинна бути не менше 10. Якщо в такій групі кількість членів опуститься нижче мінімуму, така парламентська група припиняє існувати. Кожен народний представник може бути членом однієї парламентської групи.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Реферат на тему: Політична система і державний устрій Болгарії

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок