Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Подорожi морямий океанами

Подорожi морямий океанами

Назва:
Подорожi морямий океанами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,20 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат
на тему:
«Подорожi морями
й океанами»


План
1. Характеристика перевезення туристiв водним транспортом.
2. Розвиток круїзного туризму в Чорному морi.
3. Морськi подорожi.
4. Яхти для початкiвцiв.


1Характеристика перевезення туристiв водним транспортом. Перевезення туристів водним транспортом включає:
морські перевезення і круїзи;
річкові подорожі і круїзи;
подорожі на поромах, катамаранах, яхтах;
морські і річкові прогулянки (екскурсії) та ін. види водних подорожей.
Переваги водних туристських подорожей:
> високий рівень комфорту;
> значний обсяг одночасного пасажирозавантажсння;
> можливість реалізації різних видів і цілей туризму (пізнавальний, бізнес, учбовий та ін.);
> можливість повноцінного відпочинку;> повний комплекжиттєзабезпечення.


Недоліки:
> невисока швидкість руху;
> обмежена мобільність;
> синдром «замкнутого простору»;
> схильність до «морської хвороби» частини людей;
> в ряді випадків високі тарифи та ін.
Організацією морських і річкових подорожей та круїзів займаються спеціалізовані туристичні компанії і бюро, більшість з яких створюється при пароплавствах або комерційних судноплавних компаніях.
Морські подорожі. Найбільш поширений вид водних подорожей — круїзи.
Поняття круїз охоплює організацію морських і річкових подорожей з відвіданням портових міст кількох країн. Круїзи використовуються для спеціалізованих бізнес-шкіл, семінарів, конференцій, шоу-програм. Серед ділових людей користуються попитом круїзні конгрес-тури, учбові тури, інтенсив- програмні мовні тури. Для їх організації на теплоходах обладнуються конференц-зали з повним набором
технічних засобів і оргтехніки.
Ще в 1970 р. чисельність круїзних компаній була невелика і число пасажирів становило 500 тис. чол. В 1980 р. круїзи здійснили 1,4 мли. чол., а в 1990 році - 4 млн. З 1980 по 1986 pp. З млрд. дол. було витрачено на будівництво кораблів для круїзів, що подвоїло світовий флот круїзних кораблів.
Круїзний флот сьогодні нараховує понад 162 круїзних кораблі різних типів і розмірів більш як на 130 297 місць (Додаток 9). Круїзні судна сертифікуються за 6 категоріями (зірками). До категорії 6* (супер-люкс) належить всього 4 судна в світі. Вартість круїзу даного класу — 8-10 тис. дол. США за тиждень. Розміщення лише в апартаментах. У вартість входить все (включаючи чайові). Судна такого класу розраховані на 200 пасажирів і 150 членів екіпажу. Харчування лише індивідуальне з урахуванням конкретних запитів, звичок і традицій. Тут реалізується елітний клубний відпочинок, де немає категорії пасажирів, а є термін — гості.
Новий круїзний теплохід Crown Prince, спроектований італійським архітектором Рейцо Ріано важить 70 т, здатен перевозити 1596 пасажирів і коштує 200 млн. дол.США. Його форма нагадує голову дельфіна, над передньою части пою палуби, за розмірами більшу ніж два футбольних поля, піднімається, так званий, «Купол» — розважальний комплекс загальною площею 364 кв.м, де розміщені танцювальна зала, казино, бар, кімната відпочинку з вікнами для огляду.
Компанія Radion Hotel International вийшла па круїзний рийок, збудувавши величезний катамаран, який приймає 354 пасажирів. Будівництво такого лайнера, який отримав назву Radion Diamond (Перлина Радіссон) коштувало 125 млн. дол. (1992 p.). Перебування на ньому коштує близько 600 доларів за добу і його справедливо вважають одним з найдорожчих в круїзній індустрії.
Сьогодні в світі нараховується понад 60 круїзних ком1 паній, найкрупнішими з яких є «Карнівел груп», «Холлапд Америк лайп», «Клостер Клуз лтд», «Роайал Каррібієн круз лайн», «Пі енд оу» та інші. Основними компаніями є європейські: англійські, грецькі,, італійські, норвезькі, датські. Російські компанії проникли на круїзний ринок, пропонуючи нижчі ціни, ніж європейські та американські фірми.
Основним районом круїзів в світі є Північна Америка, включаючи Карибский басейн (близько 75% всього світового ринку круїзів), інші 25% майже наполовину поділяються між Європою та іптими регіонами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Подорожi морямий океанами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок