Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Трускавець

Трускавець

Назва:
Трускавець
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,47 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.8


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Трускавець – самобутній і найпривабливіший бальнеологічний курорт
України


Трускавець – самобутній і найпривабливіший бальнеологічний курорт України.

Він розташований у мальовничій долині з півночі від передгір’я Східних Карпат, на висоті 350 м над рівнем моря. Це місто природньої краси: серед чарівних пейзажів пологих лісистих схилів та стрімких річок.

Курорт розташований на віддалі 100 км на південь від Львова, на рідній землі великого Івана Франка. Залізниця зв’язує його з найбільшими містами України, СНД та з країнами Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом через міста Дрогобич та Стрий курсують електропоїзди і автобуси.

Трускавець – це затишна й екологічно чиста зона. Щедрий розмаїттям земних і підземних багатств, курорт є однією з найдавніших оздоровниць Європи. На його території зосереджені великі запаси підземних мінеральних вод з 14-ма природними джерелами та поклади “гірського воску” – озокериту.
Курорт Моршин - один із мальовничих кутків Прикарпаття. Його унікальні джерела мінеральних вод – прекрасний і ефективний засіб для лікування захворювань кишково-шлункового тракту. Завдяки жовчогінній, сечогінній діям мінеральної води відбувається очищення організму, виведення радіонуклідів, нормалізується кислотоутворююча функція шлунку, підвищується загальний імунный статус. Розташований в 90 км від Львова і 14 км від ст.Стрий Львівської з.д.
Бальнеологічний курорт “Східниця” розташований в мальовничій долині, оточеній гірськими пасмами Карпат на висоті 600 метрів на рівнем моря. Перші спогади про це карпатське поселення відноситься до X-XI ст. В кінці 50-х років XX ст. інженер-еколог Омелян Соцький відкрив унікальні Східницькі мінеральні води, які не мають аналогів у Європі. Особливого значення східницькі джерела набули після Чорнобильської катастрофи.

Східниця приваблює в будь-яку пору року. Настояне на травах, на чар-зіллі смерекових і соснових борів гірське повітря оздоровчо впливає на людський організм.

Унікальність курорту Східниця в тому, що на одній, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод: слабо мінералізовані – типу “Нафтуся”, з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг./л., залізисті мінеральні води з вмістом заліза від 20 до 70 мг./л., унікальні лужні (“Східницька содова”) мінеральні води типу “Боржомі”. Крім них родовище володіє мінеральними природно-столовими водами.

Найчистіше Карпатське повітря, тиша гірського поселення і найкращі цілющі джерела Європи – допоможуть відчути себе здоровим та щасливим!!!
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА“Гавран Володимир Ярославович


УДК 338.24:330.322


УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В РЕКРЕАЦІЙНО-ТУРИСТИЧНІЙ СФЕРІ

Спеціальність: 08.02.03- Організація управління, планування і регулювання економікою  
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук


 
Львів - 2002

Дисертацією є рукопис

Робота виконана на кафедрі економіки підприємства і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка“ Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник –
доктор економічних наук, професор Петрович Йосиф Михайлович, Національний університет “Львівська політехніка“, завідувач кафедри економіки підприємства і менеджменту
Офіційні опоненти –
доктор економічних наук Махмудов Олександр Гафарович, АТ “Інвестиційна компанія “ДІКОМ“, президент
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Кравців Василь Степанович, Інститут регіональних досліджень НАН України, заступник директора інституту по науковій роботі 
Провідна установа –
Одеський національний політехнічний університет, кафедра менеджменту, Міністерства освіти і науки України,      м. Одеса.  
Захист відбудеться “ 27 “ березня 2002 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Трускавець

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок