Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Угорська Республіка

Угорська Республіка

Назва:
Угорська Республіка
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,48 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Угорська Республіка


Угорська Республіка однією з перших визнала державну незалежність України. З грудня 1991 року між нашими країнами були встановлені дипломатичні відносини. Угорщина також першою відкрила своє Посольство в Україні. З 24 березня 1992 року в Будапешті діє Посольство України.

6 грудня 1991 року було укладено Договір про основи добросусідства та співробітництва між Україною та Угорською Республікою, який набув чинності 16.06.93 р.

З огляду на те, що обидві країни мали близькі погляди на шляхи вирішення багатьох міжнародних та регіональних проблем і були зацікавлені у всебічному співробітництві, процес зближення між ними розпочався вже у вересні 1990 року, коли Президент Угорщини Арпад Гьонц відвідав Україну з офіційним візитом. Цей візит поклав початок регулярним зустрічам найвищих посадових осіб обох держав.

У травні 1991 року під час візиту Голови Верховної Ради УРСР Л.М.Кравчука до Будапешту було підписано 9 двосторонніх документів, які заклали фундамент договірно-правової бази українсько-угорського співробітництва.

У лютому 1993 року відбувся офіційний візит Президента України Л.М.Кравчука до Угорщини, під час якого був підписаний новий пакет угод, які визначили пріоритетні напрями подальшого розвитку співробітництва двох держав. У вересні 1994 року під час перебування в Угорщині делегації Верховної Ради України була підписана Угода про співробітництво між Верховною Радою України та Державними Зборами Угорської Республіки. 18-19 травня 1995 року відбувся офіційний візит в Україну Прем'єр-міністра Угорщини Дюли Хорна. 14-16 листопада 1996 року відбувся другий офіційний візит Президента УР А.Гьонца в Україну.

11-12 листопада 1997 року Угорщину відвідав з офіційним візитом тодішній Прем'єр-міністр України. В ході цього візиту були накреслені плани подальшого розвитку політичного та економічного співробітництва між Україною та Угорщиною.

27 квітня 1998 року Угорщину з робочим візитом відвідав міністр закордонних справ України Б.І.Тарасюк. 12 жовтня того ж року відбувся робочий візит в Україну міністра закордонних справ УР Я. Мартені, а 27-28 жовтня Президент України Л.Д. Кучма здійснив свій перший офіційний візит до Угорської Республіки.

14-15 травня 1999 р. Президент УР взяв участь у роботі Шостої неформальної зустрічі Глав держав Центральної Європи у Львові, під час якої відбулась його бесіда з Президентом України.

10-11 вересня того ж року Президент УР взяв участь в міжнародній конференції в Ялті під назвою "Балто-Чорноморське співробітництво: до інтегрованої Європи XXI століття без розподільних ліній".

У 1999 році Міністр закордонних справ України Б.І.Тарасюк двічі відвідав Угорщину: 6 травня для участі у 54-му засіданні комітету міністрів РЄ в Будапешті, під час якого мав переговори з міністром закордонних справ УР -Я.Мартоні; 20-23 червня - в XVI Міжнародному семінарі НАТО. Крім того, в Будапешті відбулися консультації на рівні заступників начальників управлінь, а в Києві - на рівні начальників управлінь політичного аналізу та планування міністерств закордонних справ.

25-26 лютого 2000 року відбувся офіційний візит в Україну Прем'єр-міністра Угорської Республіки В.Орбана, якого прийняв Президент України Л.Д.Кучма. Під час переговорів з Прем'єр-міністром України йшлося про розширення торговельно-економічного співробітництва між двома країнами.

19-20-квітня 2000 року Угорську Республіку з офіційним візитом відвідав міністр закордонних справ України. В рамках 8-го засідання Ради міністрів ОБСЄ 27-28 листопада 2000 р. відбулася зустріч міністра закордонних справ України А.М.Зленка з Головою зовнішньополітичного відомства Угорщини Я.Мартоні. Були обговорені актуальні питання двостороннього співробітництва.

Президент України Л.Д.-Кучма взяв участь у Самміті глав держав країн Центральної Європи 28-29 квітня 2000 р., який відбувся в угорському місті Секешфегервар. В червні того ж року в Сегеді відбулася зустріч міністрів закордонних справ країн-членів ЦЄІ, а в листопаді в Будапешті саміт ЦЄІ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Угорська Республіка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок