Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> Одеська область

Одеська область

Назва:
Одеська область
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
0,85 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
|


Сучасний герб
Затверджений 21.02.2002р. Подається на іспанському щиті. Основне синє поле оточене широкою червоною каймою (бордюром). Головна гербова фігура - одеський срібний якір-кішка. На бордюрі горішня центральна фігура - золотий сніп колосся, обабіч ідуть шість золотих якорів, у центрі внизу - виноградне гроно. Довкола щита розміщено золотий вінок колосся, переплетений виноградною лозою. Автори - П.В.Бондаренко, М.В.Мурманов та художники Г.Ш.Фаєр і Л.Л.Брук.
Якір символізує надію та порятунок. Якір-кішка - символ торговельного мореплавства, зв'язок річкових та морських комунікацій. Якорі на бордюрі символізують мореплавство, військове значення та судноплавну базу. Сім якорів (якір-кішка та шість у бордюрі) відповідають кількості портів Одещини. Сніп хліба символізує багатство та єдність людей, як колосків у снопу. Він є знаком хліборобства і степової частини Одеської області (давній герб Балти - золотий сніп у синьому полі).
Виноградне гроно - символізує спільну ідею, внутрішню згоду. Символ відображає південну частину Одещини (знак Білгорода - виноградна лоза у червоному полі), а також виноградарство та виноробство.
Знак N27(2002)

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Одеська область

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок