Головна Головна -> Реферати українською -> Географія -> реферат: Суспільно-політичне та національні рухи на західноукраїнських землях у ХІХ-на початку ХХст

Загрузка...

Суспільно-політичне та національні рухи на західноукраїнських землях у ХІХ-на початку ХХст / сторінка 2

Назва:
Суспільно-політичне та національні рухи на західноукраїнських землях у ХІХ-на початку ХХст
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,36 KB
Завантажень:
308
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 

00Н - універсальна міжнародна організація, створена в 1945 році заради збереження миру і міжнародної безпеки та розвитку співробітництва між держа-вами. Статут 00Н - єдиний документ, положення якого обов'язкові для всіх держав. Головні органи 00Н - Генеральна Асамблея, Рада Безпеки, Економічна і Соціальна Рада, Рада опіки, Секретаріат та Міжнародний суд.
На Генеральній Асамблеї, де щороку розглядають кардинальні питання світової політики, кожна країна незалежно від кількості її населення і економічного по-тенціалу, має один голос. Рада Безпеки складається з 15 членів: 5 членів постійні (США, Росія, Великобританія, Франція, Китай), 10 послідовно обираються на пев-ний термін. Рада має виключні повноваження для запобігання війни та створення умов мирного співробітництва. Секретаріат і основні робочі органи 00Н роз-ташовані в Нью-Йорку. 00Н має 16 спеціалізованих установ. Серед них найбільший
обсяг роботи виконують:
Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) з штаб-квартирою в Парижі; Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) з штаб-квартирою у Відні; Продовольча і сільськогосподарська організація (ФАО) з штаб-квартирою в Римі; Міжнародна організація праці (ІЛО) з штаб-квар-тирою в Женеві; Міжнародний банк реконструкції і розвитку, або Світовий банк, та Міжнародний валютний фонд (ІМФ) з штаб-квартирами у Вашингтоні. Міжнарод-ний валютний фонд координує фінансову політику держав-членів і надає їм корот-кострокові позики. Робота Світового банку націлена на сприяння розвитку держав-членів Банку, надання їм кредитів для розвитку або реконструкції економіки.
У галузі транспорту важливими є Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) та Міжнародна морська організація (ІМО).
З-поміж міжнародних організацій, що діють за межами 00Н, найбільший ав-торитет має Всесвітня організація торгівлі.
Поряд з універсальними міжнародними організаціями діють також регіональні, членами яких є держави відповідних географічних регіонів, і діяльність яких спря-мована на розв'язання політичних, економічних, соціальних та інших проблем у рамках економічного співробітництва.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Суспільно-політичне та національні рухи на західноукраїнських землях у ХІХ-на початку ХХст

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок