Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> реферат на тему: Інформаційна система містобудівного кадастру. Порядок виконання робіт щодо створення містобудівного кадастру. Заходи щодо приватизації міських земель

Інформаційна система містобудівного кадастру. Порядок виконання робіт щодо створення містобудівного кадастру. Заходи щодо приватизації міських земель / сторінка 3

Назва:
Інформаційна система містобудівного кадастру. Порядок виконання робіт щодо створення містобудівного кадастру. Заходи щодо приватизації міських земель
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,67 KB
Завантажень:
496
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Топографо-геодезична інформація є зв'язуючою основою кадастрової інформації, яка знаходиться в базах даних. Виходячи з цього, масштаби знімань для кожної бази можуть бути різні (навіть до масштабу 1:2000 і крупніше на окремі об'єкти і території).
В цілому топографо-геодезична інформація для цілей кадастру є його необхідною частиною. При цьому вона може бути подана в графічному або цифровому вигляді, зручному для споживача.
Графічне виведення інформації повинно відповідати запитам споживачів щодо детальності її змісту. При цьому цифрова і семантична інформація збе-рігається в основному паспорті даного об'єкта, де вказуються кількісні і якіс-ні його характеристики.
Очевидно, організацію і ведення робіт ка базовому рівні, який багато в чому є сферою діяльності Головного управління геодезії і картографії (ГУГіК), повинні здійснювати спеціалізовані центри (служби кадастру), які мають подвійне підпорядкування - виконкомам міських (обласних) рад і ГУГіК.
Коротко опишемо зміст базового рівня міського кадастру.
Підсистема "Територія". Кадастрова інформація про райони включає найменування району, його меж (координати вершин кутів повороту), при-лягаючі райони, з прив'язкою до межі основного і спеціальну інформацію.
Кадастрова інформація про основні територіальні одиниці включає інформацію про район, в який входить ОТО, межі (контури) даної ОТО, те-риторії, які прилягають до даної ОТО, з прив'язкою до її меж і спеціальну інформацію конкретно для кожної ОТО.
Аншюгічну інформаційну структуру мають і територіальні одиниці - зе-мельні простори з певними межами, в тому числі закріплені актами відве-дення земель.
Підсистема "Об'єкти". Всі шість баз даних включають інформацію про самі об'єкти, їх характеристики, територіальну прив'язку об'єктів по межах (або межах їх зон впливу) і спеціальну інформацію.
Кодування інформації здійснюється за наступною схемою.
Підсистема "Територія ". Району присвоюється код - порядковий но-мер, починаючи із 01 згідно з номером в алфавітному списку районів.
Код ОТО містить чотири символи. Перший символ вказує на тип ОТО згідно з наведеною раніше класифікацією, три наступні визначають номер ОТО даного типу. Наприклад, код кварталу (мікрорайону) записується у ви-гляді: 1000 + порядковий номер кварталу (мікрорайону ОХХХ). Коди решти ОТО формуються аналогічним чином. Вулиці і майдани, які мають загально-міський шифр, якщо це можливо, зберігають його.
Код ОТО містить три символи і представляє собою порядковий номер відповідної територіальної одиниці в межах даної ОТО.
Підсистема "Об'єкти". Код об'єкта складається з трьох полів. Перше поле визначає код бази даних: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Друге поле визначає кадастро-вий код об'єкта в базі даних. У кожній базі даних кадастровий код об'єкта включає чотири класифікаційні групи: тип, категорія, рід і вид об'єкта. Наприклад, для бази даних "Зелені насадження" класифікаційні групи вклю-чають наступні основні показники: тип - загального користування, спеціаль-ного користування, обмеженого користування, присадибні ділянки, розсад-ники і оранжереї, сільськогосподарські угіддя, кладовища; категорія - ліс, парк, сад. сквер, вулична посадка, жива огорожа, точкова посадка (окремі дерева або кущі); рід - дерева, кущі, квітники, газони, змішані посадки; вад - фруктові, листяні, хвойні, змішані, трав'янисті, квітники. Третє поле показує на порядковий номер об'єкта в межах відповідної бази даних.
Спеціальна інформація щодо об'єктів (паспорт об'єкта) вводиться за до-помогою реєстрів. При цьому числові параметри, які вилучають інформацію кількісного характеру, задаються у звичайній формі, а для інформації якісно-го характеру (матеріал тощо) розроблена система кодів згідно з таблицями класифікаторів.


Порядок виконання робіт щодо створення містобудівного кадастру
Згідно з наказом Міністерства України у справах будівництва і архітек-тури .N»110 від 6 червня 1992 року "Про організаційно-методичні заходи з забезпечення створення і ведення містобудівного кадастру населених пунктів України" передбачається наступна послідовність виконання робіт зі створен-ня містобудівного кадастру конкретних населених пунктів на базі місцевих служб архітектури і містобудування:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Інформаційна система містобудівного кадастру. Порядок виконання робіт щодо створення містобудівного кадастру. Заходи щодо приватизації міських земель

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок