Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> 1. Трансформація і покращення угідь. 2. Земельно оціночні роботи при здійсненні землеустрою. 3. Виробництва в наслідок вилучення земель

1. Трансформація і покращення угідь. 2. Земельно оціночні роботи при здійсненні землеустрою. 3. Виробництва в наслідок вилучення земель

Назва:
1. Трансформація і покращення угідь. 2. Земельно оціночні роботи при здійсненні землеустрою. 3. Виробництва в наслідок вилучення земель
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,67 KB
Завантажень:
301
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Контрольна робота
на тему:
1. Трансформація і покращення угідь. 2. Земельно оціночні роботи при здійсненні землеустрою. 3. Виробництва в наслідок вилучення земель


План
1. Трансформація і покращення угідь.
2. Земельно оціночні роботи при здійсненні землеустрою.
3. Виробництва в наслідок вилучення земель.


1. Трансформація і покращення угідь
Система використання ріллі. Рілля займає 80,2% загальної площі сільськогосподарських угідь України. Бона є угіддям універсального використання. На чім можуть вирощуватись продовольчі, технічні та кормові культури, що дає змогу легко регулювати структуру виробництва, виходячи із завдань, часу і потреб господарства. Під ріллею зайняті кращі найбільш родючі землі, все це забезпечує високу продуктивність її використання.
Система використання ріллі базується на чергуванні вирощування культур з врахуванням їх біологічних властивостей, агротехніки вирощування, а також економічної доцільності. Правильне чергування культур є основою сівозміни як системи використання ріллі. Чергу-вання культур в сівозміні нероздільно пов'язане з усією агротехнікою системою обробітку ґрунту, системою удобрення, заходами по боротьбі з бур'янами, хворобами, шкідниками, захистом ґрунту від ерозії та ін.
Протилежністю сівозміни є беззмінна культура, тобто беззмінне вирощування однієї і тієї ж культури на одному і тому ж місці протягом тривалого часу.
Беззмінне вирощування культур негативно впливає на рослини і грунт, що веде до зниження врожаю даної культури, і ця закономірність в землеробстві відома давно. Розвиток науки і історія землеробства і дозволили виявити причини зниження врожаїв при беззмінному вирощуванні культури на одному місці, пізнати закономірності даного явища багато.
Що ж відбувається при беззмінному вирощуванні культури? Всі причини (фактори), які вимагають чергування культур, прийнято поділяти на чотири групи: 1 - хімічного; 2 - фізичного; З - біологічного та 4 - економічного впливу.
Хімічні основи необхідності чергування випливають із біологічних "особливостей культур, вони проявляються в декількох напрямках. Різні види культур в різних співвідношеннях використовують елементи мінерального живлення. Чергування культур поліпшує умови мінерального живлення рослин, забезпечує більш ефективне використання їх запасу в ґрунті.
Культура і технологія їх вирощування впливають на фізичні властивості ґрунту. Особливо це стосується структури і щільності ґрунту; здатності вбирати і зберігати вологу; захисту ґрунту від вітрової та водної ерозії. Різні культури в залежності від їх особливостей ве-гетації, технології вирощування, кількості і якості кореневої маси і поживних рештків неоднаково впливають на фізичні властивості ґрунту. Якщо посіви багаторічних трав благотворно впливають на структуру ґрунту, то при посівах просапних культур фізичні властивості ґрунту можуть навіть погіршуватись, особливо структура.
Біологічна необхідність чергування культур зумовлюється. їх різним відношенням до бур'янів, шкідників і хвороб. Більшість сільськогосподарських культур має свої види бур'янів, і при беззмінних посівах створюються сприятливі умови для їх розвитку. Зміна культур на полі створює несприятливі умови для бур'янів.
Не менш важливу роль відіграє чергування культур в боротьбі шкідниками і хворобами сільськогосподарських культур. Справа в тому, що багато шкідників і хвороб згадають шкоді тільки певним культурам, і зовсім не мають негативного впливу на інші.
Таким чином, - чергування сільськогосподарських культур в значній мірі знижує фітосанітарний потенціал, тобто зменшує чисельність -бур'янів, шкідників та хвороб. Звичайно, з бур'янами, шкідниками та хворобами можна боротись шляхом застосування хімічних препаратів (гербіцидів, пестицидів). Але такий шлях потребує додаткових затрат, до того ж внесення хімічних препаратів, особливо в завищених дозах, негативно впливає на якість продукції і стан ґрунту.
Відповідно підібраний набір культур та їх площ дає можливість вирівняти (вгладити) затрати праці протягом вегетаційного сезону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: 1. Трансформація і покращення угідь. 2. Земельно оціночні роботи при здійсненні землеустрою. 3. Виробництва в наслідок вилучення земель

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок