Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> Бермудський трикутник. Географічне положення, вчені про нього, цікаві історії”

Бермудський трикутник. Географічне положення, вчені про нього, цікаві історії”

Назва:
Бермудський трикутник. Географічне положення, вчені про нього, цікаві історії”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,85 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Бермудський трикутник. Географічне положення, вчені про нього, цікаві історії”


1. Загальні відомості про “Бермудський трикутник”
У західній частині Атлантичного океану, біля південно – східних берегів США, існує район, що по формі нагадує трикутник. Це – одне з найбільш загадкових місць на Землі, яке ми зазвичай називаємо Бермудським трикутником. Тут з 1945 року зникло без сліду більш ніж 100 літаків та човнів (в тому числі, і підводних) і більше 1000 чоловік.
У 1909 році в Бермудському трикутнику зник капітан Джошуа Слокам, найвідоміший моряк того часу. Він першим у світі здійснив навколосвітню подорож під вітрилами. 14 листопада 1909 він відплив від острова Мартас – Він`ярд і обрав курс на Південну Америку. З того часу від нього не було жодного повідомлення.
Гіпотез, що пояснюють нескінченні зникнення, було запропоновано безліч. Серед них: раптова хвиля цунамі через землетрус; напади морського чудовиська; викривлення простору у часі; НЛО; люди з майбутнього та інше.
Звичайно, щороку над трикутником пролітають багато літаків, його перетинає велика кількість човнів, і вони залишаються цілими. Але немає у світі більше такого місця, де б за незвичайних обставин виникла така кількість раптових зникнень.
Вже багато років учені намагаються розгадати таємницю Бермудського трикутника - загадкового і легендарного місця, в якому зникла величезна кількість людей і техніки. Вперше словосполучення Бермудський трикутник з'явилося після зникнення шести літаків 5 грудня 1945 року. Інтерес представляє і той факт, що, починаючи з 45-го року, в цьому місці зафіксовано зникнення понад ста різних кораблів і повітряних транспортних засобів, без вісті зникли близько тисячі чоловік. Останній випадок такого зникнення мав місце в жовтні 2003 року, коли батько і син зникли з крейсера. Утім, льотчики і моряки, які не містифікують ситуацію, пропонують цілком раціональне пояснення Бермудському трикутнику. За їхніми словами, океан і повітряний простір поблизу Флориди буквально заповнено особистим транспортом, керованим простими любителями, і тому часті нещасні випадки. А до винаходу радіо і супутникової навігації, мандрівники збивалися з шляху, керуючись невірними свідченнями компаса. Додатковим чинником ризику стає ураганний вітер атлантично-карибської зони і швидка течія Гольфстрім. У той же час, письменник і експерт по „трикутнику” Джіан К”юзар стверджує, що причиною виходу з ладу апаратури кораблів і літаків можуть бути електромагнітні хвилі.
29 грудня 1972 року рейс 401 на Істон (“Локхід” Л – 102), на борту якого знаходилося більш ніж 100 чоловік, раптово зник. Відомо лише, що впродовж останніх 7 – 8 секунд польоту літак зменшував висоту з неймовірною швидкістю. Жоден з диспетчерів Майамі не зміг прослідкувати його шлях. Все що залишилось – це зафіксоване під час повороту радару відображення літака. Швидкість, з якою літак зменшував висоту, не можливо пояснити ні поломкою автоматичної системи управління, ні недосвідченістю пілотів. Для цього, безумовно, повинна бути причина, пов`язана з атмосферою. Можливо – будь – яка аномалія магнітного поля.
Серед льотчиків і моряків немало таких, які вважають, що “в районі з таким інтенсивним рухом цілком природньо можна уявити собі літак чи судно, що загубилися внаслідок збігу обставин”.
Вони стверджують, що самого трикутника не існує, що ця назва - помилка чи вигадка для занадто захоплених фантастів. Їх думку підтримують авіакомпанії, що обслуговують цей район. З приводу існування самого Бермудського трикутника і його кордонів суперечки не затихають. Який його справжній розмір, як народилися серед екіпажів легенди про зникнення? Може, через популярність цих легенд будь-яку аварію, що важко пояснити, розглядають як зникнення? Чи не в цьому причина?
Радіо і телебачення закидало питаннями свідків, які літали в цьому районі, доводячи їх до нервозності та психозу.
Людей, які направляються в сторону трикутника, часто питають: “Через Бермудський трикутник полетимо?” І частіш за все відповідь негативна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 



Реферат на тему: Бермудський трикутник. Географічне положення, вчені про нього, цікаві історії”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок