Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків

Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків

Назва:
Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,90 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків


Будівля геодезичних знаків повинна вироблятися в строгій відповідності з діючим «Посібником з будівлі геодезичних знаків», з урахуванням наступних вказівок і змін.
До керівництва роботами по будівлі знаків допускаються особи, що пройшли спеціальну курсову підготовку і перевірочні іспити, що здали, а також особи, що мають середню або вищу освіту по геодезичній спеціальності і які пройшли стажування на будівництві знаків не менше одного польового сезону.
На місці будівлі геодезичних знаків у процесі робіт забороняється знаходитися стороннім особам. У забудованій частині місце будівлі повинна бути обгороджена.
Відстані від геодезичного знака до залізничних ліній, автомобільних і гужових доріг, телефонних і телеграфних ліній, а також до будинків і всякого роду будівель повинна бути не менш полуторної висоти знака, відстань до високовольтних ліній повинне бути не менше 150 м і до границь полів аеродромів повинне бути не менше тридцяти висот сигналу. Керівник будівельної бригади зобов'язаний бути присутнім у бригаді й особисто сам здійснювати керівництво всіма процесами робіт.
Керівник будівельної бригади зобов'язаний щодня перед початком роботи оглянути місце роботи, устаткування, інструменти, запобіжні пристосування і пристрої і дати вказівки про усунення виявлених, недоліків.
Верхолазні пояси і канати в процесі роботи необхідно перевіряти шляхом зовнішнього огляду перед кожним застосуванням. У випадку виявлення при огляді ушкоджень деталей пояса або каната виявлення цвілі на тканині матеріала пояса, такі канати і пояси підлягають додатковим іспитам незалежно від терміну проведення початкових іспитів. Троси і блоки керівник бригади повинен особисто оглядати перед кожним оснащенням знака.
Працюючий на будівництві знака повинні бути в захисних касках.
При наближенні грози, при сильному вітрі і дощі всі роботи: по будівлі знака повинні бути припинені, і робітники відведені в безпечне місце.
Табір будівельної бригади повинний відстояти від будівельного майданчика на відстані, не менше потрійної висоти знака.
Керівництво чи експедиції начальник партії повинні: забезпечити будівельну бригаду достатнім: кількістю троса і. блоків необхідної вантажопідйомності в залежності від висоти споруджуваних знаків.
Якщо наявне; у бригаді устаткування не може забезпечити припустимі навантажень, підйом геодезичного знака робиш, забороняєте».
Видаваний бригаді трос повинний мати паспорт про його міцність (розривному зусиллі). Ha новим трос ці дані беруться з акта сертифіката заводу-виготовлювача, на старий — видається: експедицією на основі проведених іспитів. Обидва кінці троса повинні; бути забиті, металевої опайкой чи трубкою відповідного діаметра з вигравіруваним на них інвентарним номером.
Видавані бригадам нові блоки повинні; мати заводське клеймо про їхній грузолодъемности; старі блоки перед видачею: повинні; бути випробувані, на основі іспитів необхідно видаси бригаді виписку з протоколу на кожний; блок,
Забороняється користування тросами, у яких на ділянці кроку одного витка обірване понад 5,% дротів від загального їхнього числа, чи тросами, що одержали під час робіт місцеве зменшення діаметра більш ніж на 10%. Забороняється застосовувати при будівлі геодезичних знаків троси счаленные, зв'язані, з «жучками» і іншими ушкодженнями.
Керівник бригади зобов'язаний розрахувати і застосувати для кожного окремо споруджуваного геодезичного знака таку піднімальну систему, що забезпечила б (у залежності від заданої висоти знака, якості лісу, наявності тієї чи іншої піднімальної тяги, кількості і якості блоків і тросів) максимальне зусилля на кожен кінець троса і кожен блок, що не перевищує одного п'ятої їхнього розривного зусилля при застосуванні ручної тяги (ворота) і одного п'ятої їхнього розривного зусилля при застосуванні механічної тяги (лебідок, автомашин, тракторів).
Площадка «округ споруджуваного знака повинна (бути цілком розчищена від дерев, чагарнику, бур'яну в радіусі, рівному половині висоти знака по всій довжині споруджуваного на землі знака, а також по напрямках відтяжних тросів на таку ширину, щоб відтяжні троси і деталі знака проходили не ближче 2 м від крон дерев.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Загальні вимоги будівлі геодезичних знаків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок