Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> реферат: Інвентаризація житлового фонду

Інвентаризація житлового фонду / сторінка 2

Назва:
Інвентаризація житлового фонду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,32 KB
Завантажень:
2
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 

Житловий будинок - будівля, яка має поштовий номер, уся або не менше ніж половини загальної площі якої призначені для постійного проживання, розташована на земельній ділянці з усіма розташованими на ній допоміжними будівлями і елементами благоустрою.
Поверхи житлових будинків залежно від їх розташування по відношенню до позначки тротуару або замощення вважаються:
надземними - при позначці підлоги приміщень не нижче від позначки тротуару або замощення;
цокольними (напівпідвальними) - при позначці підлоги приміщень нижче від позначки тротуару або замощення, але не більше ніж на половину їх внутрішньої висоти;
підвальними - при позначці підлоги приміщень нижче від позначки тротуару або замощення більше ніж на половину висоти цих приміщань;
мансардними - при розташуванні приміщень в об'ємі горища, при цьому площа горизонтальної частини стелі приміщень повинна бути не менша від половини площі підлоги, а висота стін до низу похилої частини стелі не менша ніж 1,6м.
Слід зауважити, що позначка тротуару або відмостки визначається в середньому по часткових (окремих) позначках на кутах будівлі, а при значному нахилі ділянки - окремо для кожної частини будівлі.
Поверховість житлового будинку визначають по кількості надземних поверхів.
При визначенні поверховості, в кількість надземних поверхів включають цокольні поверхи, верх перекриття яких розташований вище від рівня тротуару не менше ніж на 2 м.
Першим надземним вважається поверх, підлога якого знаходиться не нижче від рівня спланованої землі (замощення чи тротуару). Якщо окремі частини житлового будинку мають різну кількість надземних поверхів, його поверховість визначається по найбільшій кількості поверхів будівлі.
Розрізняють такі елементи будівель:
Мезонін - надбудова, що здіймається над загальним дахом житлового будинку, яка по площі є меншою ніж нижче розташований поверх.
Мансарда - приміщення, розташоване на горищі, об'єм якого утворений схилами, високого даху.
Світличка - приміщення, вбудоване в габарити горища без змін конфігурації покрівлі. Світлиці переважно складаються з однієї кімнати.
Антресоль - площа, яка займає верхню частину об'єму приміщення житлового будинку, призначена для збільшення його загальної площі, розміщення допоміжних складських і інших приміщень.
Веранда - відкрите або засклене неопалюване приміщення, прибудоване до житлового будинку або вбудоване в нього, а також збудоване окремо від нього у вигляді легкого павільйону.
Вестибюль - приміщення перед входом у внутрішні частини житлового будинку, яке призначене для приймання і розподілення потоків відвідувачів.
Тамбур - прохідне приміщення для входу в житловий будинок, в якому зовнішні і внутрішні двері відкриваються послідовно і перешкоджають проникненню в приміщення холодного повітря ззовні.
Тераса - холодна прибудова у вигляді майданчика під дахом, що підтримується стовпами. Тераси бувають в один або декілька поверхів і з'єднуються дверима з приміщеннями житлового будинку.
Еркер - напівкруглий, трикутний або гранчастий засклений виступ у стіні житлового будинку. Часто робиться по висоті фасаду в декілька поверхів.
Лоджія - приміщення в об'ємі житлового будинку, відкрите Із зовнішньої сторони (замість зовнішньої стіни - колонада, аркада або парапет). Лоджія служить критим балконом або входом.
Приміщення - внутрішня ізольована частина будівлі, відокремлена від Інших суміжних приміщень стінами без отворів або глухими переділками, яка мас самостійний вихід на вулицю, у двір, коридор загального користування або на сходову клітку.
Приміщення, як і будівлі, по своєму призначенню поділяються на житлові і нежитлові.
До житлових приміщень відносять: житлові будинки, квартири, кімнати. Житлова кімната - частина квартири, гуртожитку, відокремлена від інших приміщень (кімнат) переділками, призначена для проживання, відпочинку, позашкільних занять (у гуртожитках, дитячих будинках тощо).
В житлову квартиру, крім житлових кімнат, входять: коридори, коли, кухні, вбиральні, ванни, кладові, внутрішні тамбури, передні (прихожі).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Інвентаризація житлового фонду

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок