Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> Скачати реферат: Інвентаризація житлового фонду

Інвентаризація житлового фонду / сторінка 4

Назва:
Інвентаризація житлового фонду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,32 KB
Завантажень:
2
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 

У разі відсутності знаків (закритих або відкритих меж), без яких складно встановити точно межі земельних ділянок, рекомендується керуватись усією сукупністю обстановки, а також опитуванням користувачів обстежуваної ділянки і сусідніх ділянок, встановлюючи межі умовно, про що робиться відповідний запис в абрисі.
Проміри меж ділянок виконуються в певному порядку, починаючи з лицевої сторони ділянки, дальше рухаючись .як правило, зліва направо і обходячи поступово всі межі ділянки по периметру до вихідної точки, з одночасним заміром будівель і споруд, розташованих на межах ділянки, Будівлі, розташовані всередині ділянки, а також межі угідь обмірюються в останню чергу.
При обмірних роботах на ділянці слід взяти всі необхідні розміри засічок, створів, діагоналей, які визначають конфігурацію ділянки. напрямок згинів кутів меж угідь та положення на ділянці будівель і споруд.
Різко виражені точки ситуації /будівель/ можуть служити вихідними пунктами, від яких, шляхом лінійних засічок, визначаються точки ситуаційних контурів /саду, двору тощо /.
Обміряються і заносяться на абрис усі будівлі постійного типу, зв'язані з землею фундаментами або стовпами, а саме:*
основні будівлі (житлові будинки),*
будівлі службового призначення: сараї, конюшні, навіси, підвали, вбиральні ін.;*
дворові споруди: огорожі, паркани, колодязі, сміттєві ями. тротуари, замощення, фонтани, бесідки тощо.
Не підлягають зніманню будівлі переносні, тимчасового характеру, збудовані із малоцінного матеріалу. Всі будівлі або прибудови слід обміряти по периметру на рівні цоколя, з метою обчислення забудованої площі і вище цоколя - по тілу стін будівлі для обчислення площі будівлі, її частин і прибудов.
Виступаючі частини стін (пілястри, розкріпки)товщиною до 10см і шириною до 1 м не заміряються І на абрис не заносяться. Всі решту виступів у будівлях заміряються, наносяться на абрис і включаються в загальну кубатуру будівлі.
При обмірі будівель по периметру необхідно враховувати виступаючі окремі частини будівлі, залежно від призначення, матеріалу стін, їх висоти. Розміри на плані потрібно проставляти так, щоб при оцінці не було затруднень у визначенні кубатури будівлі.
Вимірювання при інвентаризації будівлі виконуються сталевою тасьм'яною рулеткою При вимірюваннях висот можна користуватись складними нівелірними рейками. Зовнішній обмір будівлі виконується обов'язково вище цоколя на рівні віконних пройомів з точністю до 1см. Кінцевою точкою обміру лінії (стіни) вважається: кут будинку, виступ більше ніж 0,40 м; прибудова - сіни, тамбур, веранда тощо; згин горизонтальної лінії стши. Для визначення прямокутності будівель і для спрощення викреслювання планів будівель непрямокутної форми додатково вимірюють діагоналі в трьох приміщеннях першого поверху будівлі, де наявна непрямо-кутність. Якщо є можливість, то вимірюють діагоналі або роблять засічки зовні будівель.
У будівлях прямокутної форми обов'язково вимірюють діагоналі в усіх кутових приміщеннях першого поверху і в решти приміщеннях залежно від конфігурації будівлі в кількості, достатній для правильної побудови плану. Діагоналі рекомендується заміряти у великих приміщеннях. Обмір приміщень непрямокутної форми виконується, як правило, впритул до стін, оскільки у протилежному випадку скласти точно план і підрахувати правильно площу стає неможливим.
При зніманні будівель визначають товщину всіх стін і переділок. Товщина стін і переділок у будівлях, які не мають отворів, визначається за зовнішнім розміром, який береться між осями суміжних отворів (частіше віконних), шляхом віднімання двох внутрішніх розмірів, які беруться від осей отворів до стіни, товщину якої потрібно визначити. Круглі печі і колони заміряються і зав'язуються по паралельних дотичних до кругу, в абрисі вказуються їх діаметри.
При обмірі багатоповерхових будівель Із вікнами одного розміру по ширині, розташованими на всіх поверхах по одних вертикальних осях, знімання місця розташування вікон виконується тільки на першому поверсі. Вікна, розташовані не по одній осі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Інвентаризація житлового фонду

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок