Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> реферат українською: Інвентаризація житлового фонду

Інвентаризація житлового фонду / сторінка 5

Назва:
Інвентаризація житлового фонду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,32 KB
Завантажень:
2
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
або вікна різних розмірів по ширині заміряються (прив'язуються) на кожному поверсі окремо всередині будівлі.
Для будівель, збудованих на основі типових проектів, виконується обмір технічного підвалу, першого І типового поверхів, а також приміщень наступних поверхів, на яких встановлена невідповідність приміщенням типового поверху.
Внутрішній обмір приміщень виконується з точністю до 1см по всьому периметру стін на висоті 1.10-1.20 м від підлоги, з одночасним обміром дверей, печей, виступів І решти елементів, із дотриманням наступних обов'язкових правил:*
дверні і віконні отвори заміряються по світлу (по завісах);*
обмір печей і кухонних вогнищ виконується по їх горизонтальному перерізі на рівні плити і по висоті - від підлоги до верху самої печі.*
в об'єм печей і кухонних вогнищ не включаються димові труби, фундаменти, зарубки від перекриття до стелі тощо;*
при обмірі сходових кліток, крім самого приміщення, заміряються площадки і в абрисі вказується кількість сходинок і напрямок підйому маршів;*
у випадку, якщо стіни обшиті панеллю або облицьовані плиткою, виконується подвійний обмір по панелях або облицюванні і вище їх, по стінах. При облаштуванні панелей вище зросту людини, заміряється товщина обшивки або облицювання,*
санітарно-технічне обладнання - водопровідні крани (включаючи пожежні), раковини, унітази, опалювальні колонки не обміряються, а тільки прив'язуються для наступного нанесення умовними знаками на план;*
усі виступи печей, димоходів, вентиляційних коробів, стін, перегородок, ніш тощо розміром більше від трьох сантиметрів підлягають занесенню в абрис і обміру.
Після закінчення робіт по зніманні будівель необхідно перевірити відповідність даних зовнішньому і внутрішньому розмірам будівлі. Для цього підраховується сума розмірів приміщень, товщина стін і перегородок. Теоретично, при правильному зніманні, зовнішній обмір і сума внутрішніх обмірів (разом із товщиною стін) повинні бути рівними, але на практиці у зв'язку з неточністю обміру одержуємо нев'язку. Допустима нев'язка обчислюється за формулою:
Nд=±0,75K (3.1)
де К - кількість внутрішніх розмірів, товщина стін і переділок.
Фактична нев'язка визначається за формулою:
Nф=LH-LВ (3.2)
де LH - сума зовнішніх розмів стіни будівлі.
LB - сума внутрішніх розмірів, товщин стін і переділок.
Фактична нев'язка не повинна перевищувати допустиму.
У випадку недопустимої нев'язки виконавець робіт зобов'язаний провести контроль зовнішніх, внутрішніх розмірів і товщини стін та переділок, після чого виправити розміри в абрисі.
Виправлення розмірів в абрисі виконується перекреслюванням олівцем неправильного і написанням зверху правильного розміру. Неправильно нанесені розміри виправляти забороняється.
Допустима нев'язка при складанні плану розподіляється пропорційно на всі кімнати, тобто на відстань між стінами і переділками.
При обмірних роботах у натурі складаються абриси (ескізи) на земельну ділянку з нанесенням усіх наявних будівель, споруд, огорож, внутрідворових замощень і меж видів угідь (двір, сад. город, зелені насадження тощо).
В абрисі показуються номер будівельного кварталу, номер житлового будинку (будівлі), найменування вулиці, прізвище власника (фондоутримувача), документ, що підтверджує власність, дати знімання, контролю та підписи виконавців.
В абрисі скорочено вказують поверховість і призначення будівель, матеріали стін, порядкові літери будівель і споруд, найменування угідь. Цифри і умовні позначення на ескізі показуються дрібним, чітким почерком, без підкреслювань і без затемнення креслень, а в разі необхідності - з виносками на поля креслення. Абрис земельної ділянки рекомендується робити в такому розмірі і з таким розрахунком, щоб усі проміри, надписи і цифрові дані були розбірливі і щоб було видно, до якого проміру відноситься кожна цифра або надпис. Абриси складаються на всі земельні ділянки, які входять у склад кварталу (району), або на кожну земельну ділянку окремо.
Абриси рекомендується складати в спеціальних журналах. Листи в журналі абрисів повинні бути пронумеровані.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Інвентаризація житлового фонду

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок