Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> реферат безкоштовно: Інвентаризація житлового фонду

Інвентаризація житлового фонду / сторінка 6

Назва:
Інвентаризація житлового фонду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,32 KB
Завантажень:
2
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
На титульному листі журналу підписується номер журналу, прізвище виконавця робіт (який веде абрис), найменування і адресу виконавця, час початку і кінця робіт по зніманню в даному журналі. На першому листі журналу абрисів складається заголовок, в якому перелічуються найменування вулиць, провулків або частин їх, замальованих у даному журналі, з зазначенням номерів сторінок, на яких розміщені ці абриси. В журналі абрисів відводиться сторінка для записів порівнянь рулеток і мірних стрічок з нормальними мірами. Таке порівняння робиться щомісячно. При роздільному зніманні абриси проїздів і абриси внутріквартальної ситуації можна вести у різних журналах. Всі контури ситуацій замальовуються в абрис у довільному масштабі. Замальовки і записи цифрових даних повинні бути чіткими. Прямі лінії викреслюються під лінійку, криві контури - старанно від руки. Ведення абрису хімічним олівцем не допускається.
При веденні абрису застосовуються, по можливості, умовні знаки, прийняті для складання планів відповідного масштабу. Крім умовних знаків, контури ситуацій І споруд при необхідності доповнюють пояснюючими надписами. При наявності предметів. призначення яких виконавцю невідоме, в абрисі дається короткий їх опис Межі в абрисі між земельними ділянками показують потовщеними лініями або виділяють іншим способом (стрілками тощо). При ведені абрису потрібно дотримуватись послідовності замальовок, щоб при складанні плану по абрису не доводилось витрачати час на пристосування до даного абрису. Необхідно, щоб надписи розташовувались дуже близько до контурів, але разом з тим, щоб було повністю зрозуміло, до якої лінії або точки відноситься написане число.
При ведені абрису неминучі виноси окремих деталей і підписів. Такі виноси необхідно зробити так, щоб при складанні планів за абрисом не виникало сумнівів, до якого місця відносяться винесена деталь або підпис.
Рекомендується при великому завантаженні абрису і необхідності у виносках та пояснюючих надписах одну сторінку журналу використовувати для абрису, а іншу сторінку (на звороті) для виносок і підписів та пояснень до абрису Можна використовувати на абрисі штрихову будівель: для дерев'яних будівель - косі штрихи, для кам'яних - хрестоподібні. Кожна будівля в абрисі повинна бути занумерована порядковим номером (арабськими цифрами). Перший номер присвоюється основній будівлі, розташованій по фасаду ділянки. Крім того, при викреслюванні будівель, в абрисі показуються скорочено їх поверховість, матеріал стін, призначення. Абриси а основним матеріалом для складання плану.
Після виконання робіт по зовнішньому обміру будівлі виконується складання абрису на внутрішні приміщення. Абрис складається зразу на всі приміщення або поступово, одночасно з виконанням обміру окремих приміщень. В обох випадках складання абрису повинно починатись із замальовки внутрішніх капітальних стіп, переділок, печей, а потім решти елементів: дверей, сходів, сходинок, ніш. арок, санітарно-технічних пристроїв тощо. Для полегшення робіт по складанню абрисів потрібно використовувати наявні проекти будівель, які інвентаризуються.
Абрис ведеться на бланках встановленої форми. Для будівель, довших ніж 15-20 м. коли абрис плану будівлі не можна розмістити на бланку встановленої форми, дозволяється виконувати абрис іншого формату. Залежно від величини будівлі формат такого абрису повинен бути 20x20 см. 40x20 см і більших розмірів, але кратних формату 20x20 см. З лівої сторони абрису залишається поле 2-3 см для підшивки, в заголовку додається адреса, № будинку.
Абрис будівлі складається без масштабу, проте бажано дотримуватись масштабу в межах від 1:100 до 1:200. Абрис складається чорним олівцем з допомогою косинця і лінійки, в абрисі вказуються всі частини будівлі в плані і по мірі обміру проставляються їх розміри. В тих випадках, коли в абрисі неможливо показати всі частини будівлі і записати виразно всі проміри, допускається збоку, на чистому полі абрису, робити виноску і викреслювати в більшому масштабі потрібний вузол плану і проставляти необхідні розміри.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Інвентаризація житлового фонду

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок