Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> Скачати безкоштовно: Інвентаризація житлового фонду

Інвентаризація житлового фонду / сторінка 7

Назва:
Інвентаризація житлового фонду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,32 KB
Завантажень:
2
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Всі цифри в абрисі проставляються в двох напрямках: по горизонталі зліва направо, по вертикалі - знизу догори. Розмір цифр в абрисі рекомендується для всіх записів однаковий, висота їх допускається 2-2,5 мм.
При обмірі багатоповерхових будівель абрис складається на кожний поверх, починаючи з підвального і закінчуючи останнім поверхом або мезоніном, мансардою, світлицею В будівлях типового будівництва в абрис вносяться обміри технічного (підвалу), першого і типового поверхів, а також приміщення наступних поверхів, в яких встановлена невідповідність аналогічним приміщенням типового поверху.
Послідовність складання абрису і обмір будівлі наступні:*
зарисовування контуру зовнішніх капітальних стін будівлі, стін прибудов, сходів, а також віконних і дверних отворів по всьому зовнішньому периметру стін або частково,*
обмір з одночасним послідовним записом розмірів, починаючи від одного з зовнішніх кутів будівлі до початку і кінця віконних та дверних отворів або їх осей, початку і кінця. архітектурних виступів, колон по всьому периметру стін основної будівлі та прибудов, У тих місцях, де обмір по всьому периметру стін недоступний через прилягаючі до них стіни сусідніх будівель, він може бути проведений по стриху будівлі або довжина стіни може бути визначена шляхом сумування внутрішніх промірів приміщень і товщини стін.
При обмірі дерев'яних будівель, кути яких зрубані “в чашку” з випуском кінців брусів (пластин), необхідно ці випуски із довжини і ширини виключити.
Не підлягають обміру і внесенню в абрис зовнішні виступи - пілястри до 10 см. Виступи більше ніж 10 см. а також сходинки сходів вносяться в абрис І обміряються.
Початкова точка обміру будівлі в абрисі позначається нулем. Цифри, які вказують початок і кінець віконних і дверних отворів, виступів, сходів, записуються в абрисі перпендикулярно по відношенню до викреслюваної стіни. Виправлення розмірів в абрисі виконується шляхом перекреслювання олівцем неправильного і написання зверху правильного розміру.


Список літератури
Возняк Р.П., Магазинщиков Т.П Земельний кадастр в городах. Львів, 1989,92с.
Волосецький Б. Аналіз впливу технологічних і економічних параметрів на особливості геодезичного забезпечення кадастрових робіт. Геодезш. картографія і аерофотознімання, 58. Міжвідомчий наук-техн. зб. Львів. 1997, с. 55-57.
Волосецький Б. Оцінка впливу економічних параметрів на точність геодезичних вимірювань при кадастрових роботах, зб. Geodezja inzynieryjna і katastr w gospodarce narodowej. Lvvow -Rzeszow, 1998, c. 19-22.
Волосецький Б. Про точність кадастрових планів, зб, Геомошторинг - 99, Львів, 1999, с. 89-92.
Волощук М., Перович Л. Організаційна концепція ведення агроеколопчнгого моніторингу. Геодезія. картографія іаерофотознімання, 58. Міжвідомчий наук.-техн. зб.. Львів. 1997. с. 43-47.
Гладкий В М, Спиридонов В.А., Городской кадастр и его картографо-геодезическое обеспечение. М.: Недра, 399.1, 252 с.
Гнаткович Д.І., Сохнич А.Я., Столярчук Ю.Д. і ін. Земельно-правовий процес приватизації земельних ділянок в містах : Львів, 1997. с.90.
Гусаков В.. Валетта У., Нудельман В. і ін. Довідник регулювання використання І забудови територій населених пунктів (зонінг). - К 1996.
Державні будівельні норми України. - К.: Держбуд. 1997.
Драттковський О.І., Іванова І. Практикум з оцінки міських земель. -К.:УАДУ, 1998.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Інвентаризація житлового фонду

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок