Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> Точність геодезичного забезпечення робіт із кадастрового землеустрою

Загрузка...

Точність геодезичного забезпечення робіт із кадастрового землеустрою

Назва:
Точність геодезичного забезпечення робіт із кадастрового землеустрою
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,64 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Точність геодезичного забезпечення робіт із кадастрового землеустрою


Удосконалення земельних відносин вимагає розвитку земельного законодавства, регламентації механізмів кадастрового землеустрою та правових відносин у процесі формування об'єктів земельної власності.
Кадастровий землеустрій – це заходи з реалізації земельної політики та раціонального використання земельних ресурсів, що ґрунтуються на даних одержаних в процесі збору, реєстрації та узаконення відповідного статусу земельних ділянок, їх вартості і кадастрових параметрів.
Система кадастрових землевпорядних заходів включає розроблення механізмів формування земельних відносин в населених пунктах, розроблення законодавчої бази щодо визначення прав власності на землю, встановлення і впорядкування розмірів і меж земельних ділянок, обмежень та сервітутів в існуючій забудові. Впровадження цих заходів важливе у великих населених пунктах і містах, де земельний фонд відноситься до різних форм власності, земельні ділянки невеликі за розмірами, з наявністю обмежень і сервітутів. Для земельних ділянок прибудинкових територій виникає необхідність визначення розмірів спільної часткової або спільної сумісної власності [1].
Інформація про параметри кадастрового землеустрою необхідна для визначення ставок земельного податку, забезпечення даними процесів обігу земельного фонду і розвитку ринку землі.
Об'єктом кадастрового землеустрою і базовим правовстановлюючим поняттям в земельному законодавстві є земельна ділянка. Межі земельної ділянки поширюються на підземний і надземний простір, який включається в сферу економічних відносин згідно з чинним законодавством. Розміри земельної ділянки характеризуються геометричними і економічними параметрами, в тому числі аналітичного і фізичного, площами. В правовстановлюючих документах наводиться аналітична площа земельної ділянки.
Визначення розмірів спільної часткової власності фізичних або юридичних осіб передбачає подільність прибудинкової території на декілька земельних ділянок. Це можливе лише за умови, якщо на земельній ділянці, одержаній в результаті поділу прибудинкової території, забезпечуються нормативні вимоги щодо забудови або іншого її використання. Неподільні земельні ділянки складаються з ідеальних земельних часток і не можуть бути поділені в натурі без зміни їх функціонального використання.
Розміри земельних ділянок та їх складових в населених пунктах обумовлюються раціональним функціональним використанням з урахуванням економіко-планувальної цінності території, а також будівельними, санітарними, протипожежними, екологічними та іншими нормами і стандартами. Встановлення меж земельних ділянок в існуючій забудові, визначення і узаконення прав на землю здійснюється на підставі проектів землеустрою, розроблених з урахуванням існуючої кадастрової інформації та додержанням вимог щодо експлуатації будівель і споруд, а також згідно з рішенням відповідних органів влади.
В проектах землеустрою передбачається встановлення та удосконалення меж земельних ділянок, їх розділення або об'єднання, встановлення обмежень і сервітутів у відповідності з рішеннями органів містобудування, узаконення прав власності чи користування тощо. Розроблення проектів землеустрою, встановленн і фіксація меж земельних ділянок, визначення їх геометричних параметрів передбачає просторову прив'язку межових точок в системі координат населеного пункту.
В умовах міської території, що характеризується великою щільністю забудови, невеликими розмірами прибудинкових ділянок і високою ціною землі, зростають вимоги до точності визначення геометричних параметрів земельних ділянок. Такі роботи вимагають більш точних геодезичних вимірювань і виконуються для конкретних замовників.
Роботи із суцільної інвентаризації землеволодінь та землекористувань для встановлення ставок земельного податку проводяться за спрощеною технологією, яка передбачає кадастрові знімання земельних ділянок, меж обмежень і сервітутів, координування точок кадастрових кварталів способом промірів і засічок з допомогою електронних тахеометрів і мірних стрічок [2].
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Точність геодезичного забезпечення робіт із кадастрового землеустрою

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок