Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> Інвентаризація земель

Загрузка...

Інвентаризація земель

Назва:
Інвентаризація земель
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,06 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
Інвентаризація земель


ПЛАН
Реєстрація прав на землю
2. Складання планів земельних ділянок та поверхів будівель
3. Проектування висотної геодезичної основи топографічного знімання.
Використана література


1. Реєстрація прав на землю
Земельна реєстрація має юридичний характер і засвідчує право власника землі (землекористувача, орендаря) на надану йому земельну ділянку, що за-кріплюється державними актами на право колективної, приватної власності на землю, право постійного користування землею, договорами на право тим-часового користування землею, в тому числі на умовах оренди.
Як показує світовий досвід, реєстрація прав на землю посідає одне з го-ловних місць у складанні та веденні державного земельного кадастру. Без наявності вірогідної інформації про правовий стан земель неможливо забез-печити практичну реалізацію основних заходів земельної реформи, бо реєст-рація всього розмаїття прав на земельні ділянки - власності, користування, розпорядження тощо - виступає запорукою захисту майнових прав власників землі, в тому числі держави, і землекористувачів; узгодження суспільних ін-тересів та інтересів окремих юридичних і фізичних осіб.
У західних країнах існує кілька основних умов для такої реєстраційної системи:
- одиницею земельної реєстрації має бути ділянка землі, яка перебуває у приватній власності, і вона повинна бути чітко окреслена (краще на карті);
- при певній реєстрації усі права, що реєструються, а також інтереси ІДО-до кожної ділянки заносяться до кадастру (за допомогою земельного арбіт-ражу);
- надалі кадастр підтримується на рівні, який відповідає сучасним вимо-гам, і в ньому постійно відображається стан прав та інтересів у даний мо-мент; право на власність залежить від акта реєстрації і не вимагає ніяких інших документів або судових розпоряджень.
Проте в Західній Європі і у США більшість існуючих систем реєстрації * земної не відповідає усім вищезазначеним вимогам. У цих країнах держава видає закони і створює органи для виявлення реєстрації Інтересів приватної власності на землю. Відомий як система законів і органів кадастру або надання права власності на землю та його реєстрація (наприклад, система Торенса, індекс "дарувальник - одержувач" та ін.) цей систематичний підхід дозволяє реєструвати первинні інтереси власності на землю та вести подальший запис усіх переходів власності шляхом продажу, за заповітом або в інший спосіб, а також відображати інтереси поручительства (право утримання майна до сплати боргу, закладні зобов'язання), і обмежені інтереси (сервітут, договірні зобов'язання).
Страхування права власності відіграє головну роль у забезпеченні захис-ту цього права в системі реєстрації землі, яка не відповідає усім вищезазна-ченим вимогам, або як тимчасовий захід.
У США в більшості штатів існують компанії, які спеціалізуються на страхуванні права власності і забезпечують такі гарантії. Часто ці компанії мають детальніші облікові документи, ніж відповідні державні установи.
Для купівлі-продажу передача прав на власність звичайно виконується підписанням законного контракту між сторонами і відповідних документів акту передачі, в тому числі гарантій (акта) законності права на власність і якості цієї власності. Передача прав на земельну власність реєструється в ка-дастрі. В ідеальних умовах, наведених далі, реєстрація передачі в кадастрі достатня сама по собі, навіть без відповідного акта або інших документів, необхідних для підтвердження угоди.
Органи, що відповідають за затвердження передачі прав на земельну власність, в тому числі органи контролю за використанням землі і можли-вими порушеннями, у різних країнах мають свої відмінності. У федеральній системі США контроль в основному здійснюється місцевими органами, ство-реними згідно із законодавством штату. У Великобританії, з її централізо-ваною системою, органи контролю за використанням землі створюються на єдиній державній основі.
Із земельної реєстрації в нашій країні починалася націоналізація землі у 20-30-х роках XX ст. Тим більше - з неї тепер має початися здійснення переходу до ринкових відносин.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Інвентаризація земель

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок