Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Геологія -> Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель. Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту

Загрузка...

Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель. Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту

Назва:
Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель. Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,58 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Контрольна робота
Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель. Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту


ПЛАН
Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель.
2. Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту


Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель
Ефективність земельнооціночної діяльності значною мірою залежить від повноти та достовірності вихідної інформації, яка використовується при ви-значенні вартості земельної власності. При цьому необхідна для оцінки ін-формація не обмежується лише даними про земельну ділянку: її правовий стан, фізичні параметри та характер використання, - але й включає відомості про соціально-економічну і містобудівну ситуацію та стан земельного ринку в районі розташування ділянки. Тому оцінювач має не тільки дбати про наяв-ність значного за обсягом фактологічного та статистичного матеріалу, а й уміти його аналізувати та робити вірні судження про об'єкт оцінки й умови його розвитку.
Важливим джерелом інформації для земельнооціночної діяльності слу-гують державний земельний та містобудівний кадастри, що містять вірогідні дані про правовий, природний і господарський стан земель та інших об'єктів нерухомості в межах міста [13].
Державний земельний кадастр, окрім встановлення процедури визнання факту виникнення або припинення права власності і права користування зе-мельними ділянками, містить сукупність відомостей і документів про місце розташування та правовий режим цих ділянок, їх оцінку, класифікацію зе-мель, кількісну та якісну характеристики, розподіл серед власників землі і землекористувачів.
Державна реєстрація - це юридичне посвідчення нової земельної ділян-ки або змін у її правовому режимі, що здійснюється за допомогою внесення встановлених чинним законодавством записів її фізичних і юридичних ха-рактеристик до державного земельного кадастру, присвоєння ідентифікацій-ного (кадастрового) номера й видачі відповідного документа про реєстрацію земельної ділянки або правових змін з нею.
На основі земельної реєстрації формуються аналітичні й графічні дані земельного кадастру населеного пункту.
Облік кількості і якості земель є узагальненням даних про їх фактичний стан і здійснюється на основі внесених змін у дані державної реєстрації земель внаслідок проведених натурних, у тому числі топографо-геодезичних, обстежень на місцевості.
Облік кількості земель ведеться за власниками землі і землекористува-чами, у тому числі орендарями.
При обліку кількості землі виділяються:
- землі за категоріями відповідно до їх функціонального призначення;
- землі за формами власності;
- землі, що надані в тимчасове користування, у тому числі на умовах оренди;
- землі за режимом оподаткування.
Облік земель за якістю проводиться за всіма категоріями земель і містить:
- класифікацію земель населених пунктів, що здійснюється за функці-ональним призначенням, згідно з містобудівною документацією населених пунктів;
- характеристику земель населених пунктів за інженерно-геологічними умовами, рівнем забезпеченості соціальною, інженерно-транспортною та природоохоронною інфраструктурою, об'єктами оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення.
Бонітування грунтів, зонування території населених пунктів та оцінка земель забезпечуються проведенням топографо-геодезичних і картографіч-них робіт, фунтових, геоботанічних, радіологічних, лісотииологічних, місто-будівних, земельнооціночних та інших обстежень і розвідувань.
До земельно-кадастрової документації належать кадастрові карти і плани (графічні та цифрові), схеми, графіки, текстові та інші матеріали, які містять відомості про межі адміністративно-територіальних утворень, земельних ді-лянок, правовий режим земель, їх кількість, якість, рентну цінність.
Містобудівний кадастр містить систему даних про належність територій до відповідних функціональних зон, їх сучасне і перспективне призначення, екологічну, інженерно-геологічну ситуацію, стан забудови та інженерного забезпечення характеристику будівель і споруд на землях усіх форм власності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Інформаційно-аналітичне забезпечення оцінки міських земель. Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок