Головна Головна -> Реферати українською -> Історія України -> Що ж відбувається з нами?

Що ж відбувається з нами?

Назва:
Що ж відбувається з нами?
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
355
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Що ж відбувається з нами?
Нині чи не кожен, хто живе в Україні, замислюється над тим, чому 280 млн громадян у колишньому СРСР дали можливість за-хідним проповідникам нового міфу, тепер уже лібералізму, а та-кож власним корпоратистам знов ошукати себе. Чому розвіявся старий міф західних ідеалістів, "комунізм" Л. Брежнєва? Колись життя було значно кращим, будувалися нові квартири, люди ку-пували телевізори, мали можливість відпочивати на морі, могли збирати гроші на автомобілі або мали їх.
Чому всі нові ідеологічні міфи випробовуються на теренах Східної Європи, причому — такими американськими геополіти-ками єврейського походження, як Збігнєв Бжезинський чи Мад-лен Олбрайт, котрі, до речі, навіть з власною вірою й національ-ністю не можуть визначитися?
Чому люди з таким ентузіазмом почали руйнувати своє уста-лене життя, свій вистражданий і досить пристойний дім? І що ж тепер чекає нас у майбутньому? До чого призведе катастрофічне старіння основних фондів нашої промисловості? Песимісти ствер-джують, що до 2010 року науково-промисловий потенціал Украї-ни буде остаточно зруйновано. А це означає, що ідеологію тех-нологічного лідерства у сфері технічної політики вже сьогодні потрібно міняти на ідеологію технічних залучень.
Однак і це ще далеко не все. Газета "Голос України" у номері від 31 травня 2000 року зазначає: "За оцінками експертних дослі-джень, організована злочинність контролює 85 відсотків банків і 40-50 відсотків підприємств". Там же опублікована заява фракції "Батьківщина", де зокрема констатується: "В Україні і за кордо-ном відомо, що реальне безробіття у нас досягло катастрофіч-ного рівня — майже 33 % і стало національним лихом. Урядові структури — Держкомстат і Міністерство соціальної політики — вперто применшують або навіть приховують реальні дані про безробіття". Заробітна плата заморожена, а ціни постійно підви-щуються: на проїзд у міському транспорті, на хліб, електроенер-гію, комунальні послуги, оплату житла, нафтопродукти ...
Як жити в таких умовах?
Нині інженери, вчені, викладачі вузів, учителі підробляють, торгуючи цигарками, китайськими, турецькими та іншими това-рами, виконуючи роботу, яку на Заході виконують переважно безграмотні й безпритульні. Міста України перетворилися на ба-зари, де все купується й продається. Скажімо, харківський Бара- башівський ринок щоденно дає величезні прибутки президентові концерну "АВЕК" та його покровителям.
Чому і хто перетворив науковий і промисловий центр Украї-ни — місто Харків — на сумнозвісну "барахолку"?
Чому люди, які стоять при владі, нічого не роблять для роз- вою промисловості й науки?
Чому доктори й кандидати наук повинні заробляти гроші торгівлею?
Чому депопуляція українства досягла катастрофічних розмі-рів, валовий внутрішній продукт на душу населення становить трохи більше 700 доларів. За класифікацією ООН, це — рівень малорозвинених країн.
Необхідно усвідомити і діяти, а не чекати, поки компрадор-ська й гендлярсько-лихварська політична "еліта" продасть і землю України, а ми станемо рабами у власній "незалежній" державі.
Прикметну рису масової свідомості радянської людини визна-чили демократи кінця 80-х років — розслабленість, розманіже- ність. Через те, що, мовляв, в СРСР надійний соціальний захист. Адже майже два покоління радянських людей виросли за відсут-ності загроз і небезпек. А відтак вони звикли до того, що життя може тільки покращуватись, а всі тодішні соціальні гарантії зда-валися природними, як повітря, були частиною суспільної атмо-сфери. Безробіття, бідність, хвороби, характерні для західного світу, які загартовували їхню волю, нам здавалися надуманими.
Уже понад десятиліття спостерігаємо явище, яке суперечить здоровому глуздові: в Україні існує режим, що не користується авторитетом і повагою у жодній соціальній групі населення. Проте він стійкий і не подає жодних ознак власної загибелі — що б там не говорили лідери опозиції, з огляду на логіку і здоровий глузд. Для більшості українського народу очевидний факт, що нинішній режим, м'яко кажучи, не заслуговує на подяку — до-сить переглянути пресу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Що ж відбувається з нами?

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок