Головна Головна -> Реферати українською -> Історія України -> Держава Аратта

Держава Аратта

Назва:
Держава Аратта
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,21 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
«Держава Аратта»


Вважають, що землеробство в Україні виникло вперше в межиріччі Бугу та Дністра. Замість того, щоб блукати в пошуках здобичі, люди осідали на певних ділянках землі. Так виникли перші поселення людини. Для порівняння зазначимо, що Західна Європа залюднюється лише за наступної історичної доби – пізнього палеоліту, а Північно-Західна – ще пізніше.
Відомо, що наші давні пращури на той час вже проживали на значних територіях, при тому досить комфортно, бо вміли будувати складні за конструкцією постійні житла, жертовники, дольмени(поховальні будівлі), піраміди. Через десятки тисячоліть до нас дійшли, як свідчить дослідник цього періоду О. Братко-Кутинський, такі племінні назви людності середнього палеоліту, як “ск”, “лот”, “арт”, “ стр” та ін. Поєднуючись у племінні об’єднання, розділяючись, приятелюючи і ворогуючи та розселяючись, ці племена впродовж тисячоліть формували спільний світогляд, спільні державність, культуру, мову. Саме ця палеолітична людність Причорномор’я і Наддніпрянщини заклала підвалини високого духовного потенціалу нашого етносу і стала джерелом залюднення Європейського континенту.
Підтвердженням такої думки є нове сенсаційне відкриття, яке робить справжній переворот у науці, підносячи авторитет України як одного з центрів світової цивілізації. На II Міжнародному конгресі “Витоки, шляхи, підсумки всесвітньої культури за всю історію. Перспективи на майбутнє”, який працював 3-20 вересня 2001 р. у Москві, а потім у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Мелітополі, Ялті, було доведено, що на теренах сучасної України “формувалися політичні і духовні центри наших предків”.
Це стверджує і презентована на засіданні конгресу в Києві книжка московського мовознавця- шумеролога Анатолія Кифішина “Древнє святилище Кам’яна Могила. Досвід дешифровки протошумерського архіву XII-III тис. до н. е.”. У ній йдеться про те, що в урочищі Кам’яна Могила, за 20 км від Мелітополя, знайдено й розшифровано найдавніший на Землі літопис, викарбуваний на кам’яних плитах 14 тисячоліть тому!*
Понад тисячу років нам, українцям, насильно й цинічно нав’язували думку, що нібито наші пращури не мали писемності аж до X., і тільки прийняття християнства принесло Україні письмо, книги й культуру. І це робилося всупереч незаречним фактом. Адже відомо, що археологи знаходили і досі знаходять багато знарядь для письма-різного роду загострених паличок-писачків з кісток, металу, дерева тощо. Виявлені також збережені написи на глиняному посуді, навіть дерев’яні книги(“Велесова книга”), що розпочинають праісторію Русі з 20- тисячолітньої глибини. Нині доведено, що в XIII-XII тис. до. н. е. в українському або східно-європейському центрі існували такі визначні поселення як Межиріччя та Мізине, під час розкопок яких виявлені неперевершені орнаменти, календарі, а також протонаписи. Тому цілком зрозуміло, що на цій же території-в численних печерах і гротах Кам’яної Могили – утворився осередок жерців – хранителів прадавніх здобутків. Вони вже на рубежі VIII – VII тис. до. н. е. створили праписемність – найпершу в світі систему знаків, яку вдалося А. Кифішину прочитати, оскільки мелітопольські написи виявились дуже схожими з шумерськими. Зауважимо: шумерські письмена, які досі вважалися найдавнішими, датовано III тисячоліттям до н. е. Але оскільки мелітопольські написи виконані на понад п’ять тисячоліть раніше за шумерські, можна стверджувати, що історія й цивілізація людства – поняття яких фахівці неодмінно пов’язують із писемністю – розпочинались не в месопотамському Шумері, а на теренах нинішньої України в пониззях Дніпра. В XII- VIII тис. до. н. е. вздовж північного й південного узбережжя Чорного моря та східного узбережжя Середземного моря відбувався процес зародження світової цивілізації та спільноти індоєвропейських народів. Цей процес перейшов установлення найпершої у світі держави Аратти, що звеличується у написах на численних гротах – святилищах Кам’яної Могили на річці Молочній, що протікає на Запоріжжі вздовж лівобережжя Дніпра.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Держава Аратта

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок